TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 25372   ( 1355th )
#followers: 7341   ( 278th )
#1
Тоа го може само г. Зоран Заев https://t.co/QPHI5MZEJf
6ReTweets12Favorites·Details
#2
Кога со последните пари ќе пишеш спортска и ќе те заебе последната утакмица у 90+ https://t.co/iw7B0i3ig5
5ReTweets14Favorites·Details
#3
Donesi divlje mirise
u moje puste odaje
od tvoga toplog dodira 
u meni vatra budi se
2ReTweets9Favorites·Details
#4
Фиксно дебел ќе умрам ама барем среќен да си бидам https://t.co/3u9RsiU8Fk
2ReTweets8Favorites·Details
#5
2ReTweets5Favorites·Details
#6
❄☃️⛄☔ https://t.co/cJz2GQoCb2
2ReTweets2Favorites·Details
#7
Добро утро пичка ви ќорава
1ReTweets3Favorites·Details
#9
Чекам да си легнат моите да дојде девојчето филм да глеаме
0ReTweets6Favorites·Details
#10
Priberen sum
1ReTweets3Favorites·Details
#11
Почнаа вмровците на тл лајкови да си лапаат
0ReTweets5Favorites·Details
#12
Она кога ќе се разбудиш рано во недела сабајле после бурна вечер https://t.co/NidtlGDQ5y
1ReTweets2Favorites·Details
#14
Дајте бе една тројка да средиме
1ReTweets2Favorites·Details
#15
Hajde da se drogiramo, ma nek se oci sjaje
1ReTweets1Favorites·Details
#16
Заборави да го спомнеш клучниот термин -небањати. https://t.co/muxK44Uwav
0ReTweets4Favorites·Details
#17
Ај бе ве боли кур шо сте идиоти, барем фејвови си лапавте секој ден https://t.co/rYkFeIjLrc
0ReTweets4Favorites·Details
#18
Кога ве мрзи да идете до пекара праите палачинки, шо не е јасно? https://t.co/S1WrguXXN9
0ReTweets4Favorites·Details
#19
Абе @Ljube_A колку им плати за рекламава? https://t.co/bvEcwggYq0
1ReTweets1Favorites·Details
#20
Se ostetivme majko
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ага без ресорljube_a12
2Фиксиfilipfiksi2
3Шеваљel_megunogovic2
4Чочка💕ex Батмотропијаamroajsso2
5Петровpetrov_petre2
6Ardijan Гаѓаmkknezot2
7Тoј сo плoчитеandrejaleksov2
8Кави_Флуkavi_flu2
9Зоран Мијалковzoran_mijalkov1
10[Не]Видливиот™jovica_c1