TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kurac® NaBiciklu™ @nebiten_
#reach: 109607   ( 59th )
#followers: 7141   ( 290rd )
#1
Не треба името, државата треба да се смени.
61ReTweets160Favorites·Details
#2
А може и република дрисла да се викаме.
44ReTweets127Favorites·Details
#3
Обична или дупла?
- Шишето, дете. Шишето донеси го.
32ReTweets100Favorites·Details
#4
"У пмс сум не ми досаѓај"
Епа и ја коа сум у кафана не ми досаѓај ебате.
30ReTweets105Favorites·Details
#5
Ја па за новата година сакам хорхе да го купат од некој циркус.
26ReTweets76Favorites·Details
#6
На следната "револуција" ќе дојдам со цистерна - лајнарка.
Пуна.
23ReTweets68Favorites·Details
#7
Овие па идеалниве на твитер коа ќе запнат да му падне така малце незгодно на чоек да биде сељак мамумуебем.
19ReTweets74Favorites·Details
#8
Абе ако го сменат името аутомацки не мора да враќаме дугови.
-дечки абе ратата за кредитов?
-Не знам види тоа со фиром таму кој земал нека враќа :)
17ReTweets71Favorites·Details
#9
Зрао @VladaMK . Едно факин службено возило од вашите директорчиња.
Кур да јадете.
Без почит,
курац на бициклу.
https://t.co/HK8XYUSdie
23ReTweets44Favorites·Details
#10
Бидете си геј бе кој ви брани ама не прајте педерски работи.
10ReTweets81Favorites·Details
#11
Ја за бадник ќе ја палам дрисла.
17ReTweets56Favorites·Details
#12
Еве ја последната за годинава. Утре ќе има поубаа ваљда. Ај чао. https://t.co/cD5eiLZLqY
13ReTweets62Favorites·Details
#13
Бутнавме режим со пенкало. Филипче, Кочо... сите ги набутавме.
15ReTweets54Favorites·Details
#14
Сеа ослободен од стегите на патриотизмот може конечно по дома да шета во женска долна облека глумејќи студентка.
16ReTweets45Favorites·Details
#15
И вие идевте на коледе, не кењајте
8ReTweets69Favorites·Details
#16
Еднаш се заебаа од маало да ме викнат на фудбал и дадов 2 аутогола. Со глаа.
После само за пиење ме викаа.
10ReTweets57Favorites·Details
#17
Понекад сосеќам ко пандорина кутија ама празна. И тоаш ми се пие раќија, јебеш празни ствари.
13ReTweets46Favorites·Details
#18
Здраво @AD_Evropa
стварно бе директоркана ваша стиснала гз за паќетчиња за деца без родители? Арам да (в)и е.
14ReTweets41Favorites·Details
#19
Треба да се укине бесплатниот воздух.
13ReTweets42Favorites·Details
#20
Ја го учев 4-годишново мочле шо се бактерии и зашо треба да мие раце. За бог не знам да му раскажам, нека порасне и нека го бара ако му дое така а дотогаш ќе си глеаме низ телескопиве.
9ReTweets48Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Д.Д.Ј.drndrnjarinja_129
2Др Арсланагићarslajemenibog87
3ЧУВАРsmensky70
4Оркоkakoorko68
5BanAnabanankata50
6Mindрluмbеrmindplumber50
7Кукуњавскаemmyllija50
8Mimiimimnone40
9Girl With Mousy Hairkalakurnica39
10Влада на Македонијаvladamk38