TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lilith Lolita @nenajadenata
#reach: 32652   ( 1086th )
#followers: 5474   ( 457th )
#2
*Симпатијата во врска https://t.co/5sPOthlo5n
4ReTweets22Favorites·Details
#3
Она кога сакаш да бидеш возрасна личност ама детето во тебе не дозволува https://t.co/RQmxagDSEH
3ReTweets22Favorites·Details
#4
5ReTweets13Favorites·Details
#5
mi dobila glavata hhhhhaaahahha https://t.co/mgGMarNmjU
0ReTweets24Favorites·Details
#7
2ReTweets14Favorites·Details
#9
Еве дечко ми прв пат ќе пробува трева и не знам ни јас како да реагирам 😂
3ReTweets9Favorites·Details
#10
сречна нова https://t.co/Bzo9UAITyJ
0ReTweets17Favorites·Details
#11
drug da objavese ke soberese 100 fejva I 50 rt
Fejvajte tvitovi ne tvitergii!!!!11
2ReTweets10Favorites·Details
#12
Уште 15 чекори до дома и ти се примочува ко да немаш мочано 2 дена
1ReTweets13Favorites·Details
#13
0ReTweets14Favorites·Details
#14
Искрено не да се фалам, мислам дека најдобро си ја работам работата, со оглед дека на моја смена има премногу гужва и секогаш е средено и чисто и кога ќе ги прашам "Дали сакате нешто за пиење" одговорот е "Ај од тебе да не сакам" е доволно.
0ReTweets14Favorites·Details
#15
Да те галам цела вечер а не да бидам трета смена.
2ReTweets8Favorites·Details
#16
jas, ti I da mi ja jadis. tolku.
1ReTweets10Favorites·Details
#17
Со трева во ранец стојам до алфаши 👌👌👌
0ReTweets13Favorites·Details
#18
ПАРК, ПИВО, КИКИРИКИ, ЧИПС И ЏОИНТ
1ReTweets9Favorites·Details
#19
Боже, што со животов.
2ReTweets5Favorites·Details
#20
Боже прости ми два дена ги преспав
2ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Пуцвалmonipucval8
2г.Влатко Вердерvlatko_werder6
3Здравко Дрен 🎌japonecot5
4Ернестоpetar_che3
5lemon Hazelnutkristijansenmar3
6Шанкерот 🍸davorche23
7Ненајаденact_a__fool3
8Бажоzstaka3
9iBOYyelrambobtwo3
10Океанско суштествоantidotethought2