TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Реален @neutralen_
#reach: 116058   ( 46th )
#followers: 5078   ( 515th )
#1
Дечко, зошто толку доцна пријавувате дека домот ви е обиен?
- Затоа што прво помислив дека сестра ми се спремала за излегување во град.
131ReTweets306Favorites·Details
#2
Имам колега Албанец. Јас го викам Каур, тој ме вика Шиптар. И секое утро седиме заедно со кафето пред да почнеме со работа и се заебааме до бесвет.
92ReTweets399Favorites·Details
#3
Одиш во теретана, вежбаш, другиот ден се те боли.
Одиш во кафана, се пијаниш, другиот ден само глава те боли.
119ReTweets310Favorites·Details
#4
Жена што може да ти направи, ни држава не може.
115ReTweets249Favorites·Details
#5
Се навикнуваш во животот да одиш сам, па кога некој ќе ти пружи рака се браниш ко да ќе те зашамара.
118ReTweets233Favorites·Details
#6
СМС порака сеуште е секси потег.
102ReTweets241Favorites·Details
#7
Сите дома спијат. Се мислам дали да почнам да усисувам, да им вратам.
84ReTweets267Favorites·Details
#8
Женско на фејсбук:
-has changed her profile pic
-has changed her profile pic
-has changed her profile pic
-has changed her profile pic
-has changed her profile pic

Машко на фејсбук:
-has added Tanja
-has added Marija
-has added Monika
-has added Irena
-has added Anastasija
90ReTweets244Favorites·Details
#9
Додека ние збориме за љубов, некој тоа го доживува.
91ReTweets217Favorites·Details
#10
Вистина или предизвик?
- Вистина.
Кој ти е пасвордот на Инста?
85ReTweets193Favorites·Details
#11
Се поскапе, само чорапите од 3 за 100 рипнаа на 5 за 100.
81ReTweets191Favorites·Details
#12
- Ало?
~ Добар ден, се јавуваме од НЛБ тутунска банка да..-Ми го простите кредитот? Ееее знаев дека има добра душа и во вас.
~ ...
70ReTweets205Favorites·Details
#13
Женското однесување е најдобриот начин да го тестираш машкото трпение.
79ReTweets174Favorites·Details
#14
Што и да посакате можете да исполните, само ако не користите искуства од минатото.
76ReTweets152Favorites·Details
#15
Само ти гушни ме пред цел свет.
75ReTweets141Favorites·Details
#16
Не ме оставај сам, може ќе ми се засвиѓа.
71ReTweets149Favorites·Details
#17
Дури и точката е ставена под знак прашалник.
72ReTweets144Favorites·Details
#18
Џабе ти е убавината без мене.
73ReTweets138Favorites·Details
#19
Абе не бев толку пијан не заебавај.
- Брат, ја праша девојка ти дали е слободна..
67ReTweets153Favorites·Details
#20
Не е ладно надвор.
- Да де бидејќи си дома.
68ReTweets148Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev29
2БушавБЕЕЕbushaviotodsk16
3Царевата Ќеркаcarevata_kerka16
4💖Џесика Untouchable💖jovanka00816
5MJneskafena15
6Tesla Coilnatemago14
7Novamore_nova14
8Д-р Јефто™jefto101ot14
9Арвенmimimimicair12
10GorgeKocevgorge_kocev12