TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 58112   ( 497th )
#followers: 3464   ( 865th )
#2
Ќе ја чекам #НГ во кругот на......токсикологија
4ReTweets14Favorites·Details
#3
John Legend - All of Me (Edited Video) https://t.co/TwAEdNjTHL via @YouTube
5ReTweets11Favorites·Details
#4
Тие што кукаат, секогаш имаат повеќе
3ReTweets11Favorites·Details
#5
- Не ти давам
= https://t.co/LolVoFG4Ws
3ReTweets10Favorites·Details
#6
Од досада, се полудува
4ReTweets5Favorites·Details
#7
Ај нека заврши оваа 2017 веќе преку кур
3ReTweets8Favorites·Details
#8
2ReTweets11Favorites·Details
#9
Chris Rea - Josephine https://t.co/qAP6o1QeXd via @YouTube
3ReTweets7Favorites·Details
#10
И во новата година ќе бидам старата будала
2ReTweets10Favorites·Details
#11
Ја тепафнееее Словенија https://t.co/txB0X3dfPT
1ReTweets12Favorites·Details
#12
2ReTweets7Favorites·Details
#13
Dedo Mraz da ja ebam kerka ti v gaz
1ReTweets10Favorites·Details
#14
@OgnenJaneski Најпозитивен настан - земање к-15
Најнегативен настан - 27 април
Најпозитивна личност - Фатиме Фетаи
Најнегативна личнист -
2ReTweets7Favorites·Details
#15
Си размислив, не ти пишувам веќе
2ReTweets6Favorites·Details
#16
Ако не ја знае мала е за тебе
Telefonskiot broj ne postoi
https://t.co/YVBC5FhavS
3ReTweets3Favorites·Details
#17
Ми се ебе
#СегаКажувам
2ReTweets5Favorites·Details
#18
И една кола се фрли по крстот https://t.co/COcPMHpzSH
1ReTweets7Favorites·Details
#19
А шо има врска колку испив
2ReTweets4Favorites·Details
#20
Едвај си го погодив креветот
2ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бен Квик🔫prilepcanecot23
2Огнен од Јаневциognenjaneski12
3~Лејди♛Ди~abelejdibe9
4Плавоокаsweety_eyes_8
5Марanglicankata7
6редхедcrvenagla7
7iBOYyelrambobtwo7
8Силјан Штркотsiljanstrkot6
9Ненајаденact_a__fool6
10Snezanasnezana282898826