TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лошото детиште Хуго @nikola_iris
#reach: 101786   ( 91st )
#followers: 19643   ( 16th )
#1
Родителите на малата Валерија остатокот од неискористените донирани пари ги донираше за малиот Бојан Тасев.
Респект! https://t.co/q810UptkqJ
166ReTweets492Favorites·Details
#2
Да живееше Пабло Ескобар минатиот век во Македонија ќе се викаше Крали Нарко.
58ReTweets208Favorites·Details
#3
- Началниче, фативме дилери со 30 кила кокаин.
- Ејјјј браво, 20 кила викаш??
- Да началниче, 15.
56ReTweets171Favorites·Details
#4
Жена ми вчера закачи амајлија над вратата, да не влегувале зли духови внатре во станот. Еве ја дреме пола саат пред вратата, и заглавил клучот.
49ReTweets160Favorites·Details
#5
Неуспешна мисија. https://t.co/E5Q8oJQytU
37ReTweets136Favorites·Details
#6
Мајку вам јебем! https://t.co/rw2Yp8CT1e
19ReTweets61Favorites·Details
#7
Среќна нова другари !!! https://t.co/D87QIQRiDK
10ReTweets34Favorites·Details
#8
Get rich or die ги по курви.
9ReTweets37Favorites·Details
#9
IKEA сендвич.
* Се имаш во фрижидер, само треба да си го составиш.
7ReTweets24Favorites·Details
#10
Дај една шарска плескавица! https://t.co/6eDHXLYaWT
3ReTweets19Favorites·Details
#12
Телекабел официјално во трка за трет мобилен оператор!
2ReTweets10Favorites·Details
#13
- Добар ден, имате од тие апчињата против мрза?
- Да, имаме...
- Ај ставете ми едно во устата.
3ReTweets7Favorites·Details
#16
Здраво, шо правете?? https://t.co/h97VZ7z8o8
0ReTweets13Favorites·Details
#17
Добро утро, или што би рекла жена ми: "трк до продавница и купи леб пред да одеш на работа..."
2ReTweets5Favorites·Details
#18
Во Русија крстот се фрлил по Путин.
0ReTweets10Favorites·Details
#19
Metallica - Remember Tomorrow https://t.co/jmDDHkSmQF
1ReTweets6Favorites·Details
#20
За мене подобра комбинација за 3 во 1 би била: кафе, цигара и тоалетна хартија.
1ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1KatttP.katttp5
2Ulla Müllerismiljanska3
3Зоран Мијалковzoran_mijalkov3
4мајка на ѕверовиmajkanazverovi2
5Муаркоmuarko2
6Артистотshkottt2
7Дингоdingoodkratovo2
8Мр Моџо Килингтонmojokilington2
9Флопи-Дискетаmrgudam1
10Грујо Боксеротgrujo_bokserot1