TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Катинка Ингаборговнинанана @notsoplavusa
#reach: 22276   ( 1502nd )
#followers: 2157   ( 1473rd )
#1
Не бешов ја родена за овија пусти маќедонски јавни превози.
1ReTweets8Favorites·Details
#2
Не ми требаше долго да ми се згади од сдсм. Иста мизерија сте со бившата гарнитура. Дно дна.
1ReTweets6Favorites·Details
#5
Најпаметно ви е ниту еднаш Мери оти после ќе си ја чукате главата.
1ReTweets3Favorites·Details
#6
Пијам ко да сум на норма.
1ReTweets3Favorites·Details
#7
@ViktorStevich plot twist е студентката во вицот
0ReTweets5Favorites·Details
#8
Ovi Židovi duše imaju, više nego ti.
1ReTweets2Favorites·Details
#9
vellam vajper mi se vozi sakam postela od rozi
0ReTweets4Favorites·Details
#10
Прилепскиот градоначалник не ги примил malite angjelcinja со изговор дека не бил Дедо Мраз. This guy is my spirit animal!

Еден нормален градоначалник. #win
0ReTweets4Favorites·Details
#11
#ЗдравоТаравари оtlicen proekt. И по вмро, вмро.

Гинекологот во Шуто Оризари ги убедувала бремените жени да не абортираат затоа што тоа се коси со нејзините религиозни убедувања https://t.co/3B6xp32Mbx с помощью @Фокус
1ReTweets1Favorites·Details
#12
Животе, "this quoted Tweet is unavailable".
0ReTweets3Favorites·Details
#14
A priest and a lesbian walk into a bar...
0ReTweets2Favorites·Details
#15
Си се доведов у ситуација да не знам како е "точено пиво" на англиски...
0ReTweets2Favorites·Details
#16
Благица Павловска на 5fm. Е такви ве сакам!
0ReTweets2Favorites·Details
#17
Не биди cej da se kacam na stolof da ja slikam sofrata тип на човек.
0ReTweets2Favorites·Details
#18
Другови, во Март ќе проповедам квир социјализам во Берлин. One step closer to diaspora.
0ReTweets2Favorites·Details
#19
Колку што изедов овие 15 дена од 2018та толку немам изедено 25 години вкупно.
0ReTweets2Favorites·Details
#20
-Здраво, јас сум Марија.

me: https://t.co/Nsdm2mlB0U
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni3
2Златен Ретвитерsonetiejasno2
3Нандоniceasshole11
4toshe xtoshex1
5Виктор Стевичviktorstevich1