TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ognen @ognen_k
#reach: 40339   ( 858th )
#followers: 3301   ( 926th )
#1
#ТвитерДонија #компјутерџии : Барам за купување #Apple #MacBook настаро (да биди од 2012 па наваму).
Ако некој има некое инфо нека пише. Much obliged.
RT would be nice.
4ReTweets3Favorites·Details
#2
@mindplumber Во право е... Демократски амбиент е кога имаш маскирани насилници внатре во Собранието.
3ReTweets5Favorites·Details
#3
Досадно... https://t.co/gYdP2c88dB
2ReTweets7Favorites·Details
#4
#фб денес: слики и наслови
Предновогодишно
ПредновогодишнА
Предновогодишно од работа
Предновогодишно со колегите
#prednovogodisno #kolegi
#malkutakaprednovogodisno
2ReTweets5Favorites·Details
#5
@Goran_Man Неможат да го разрешат...цело време е на пат.
1ReTweets7Favorites·Details
#7
Прилепчани се добро познати по својот интелигентен хумор:
-Шо е ова вака од сабајле ништо не се гледа!
-Магла.
-Да го фатиш за гла! Хахаха!
1ReTweets6Favorites·Details
#8
Втора тура https://t.co/4pwX1FDR32
1ReTweets5Favorites·Details
#10
1ReTweets2Favorites·Details
#11
The #vegans have launched their first attack on mankind! https://t.co/Xh8C2xuXe4
1ReTweets1Favorites·Details
#12
1ReTweets1Favorites·Details
#13
1ReTweets1Favorites·Details
#14
СРА-МО-ТА!!!
И оваа се нарекува државен службеник!? Ми се гади од вакви! #бљак https://t.co/qBZcDxQOxn
1ReTweets1Favorites·Details
#15
@WaiterMKD А добар си ти мали. Имаш време порасни и се надевам ќе научиш и за бон-тон и за однесување кога некој ќе ти постави прашање, а арогантни опнати сезнајковци шо гуглаат ќе си останат со ваквите дно-дна одговори. Лоша проценка моја што очекував нормален одговор.
0ReTweets4Favorites·Details
#16
0ReTweets3Favorites·Details
#18
@mindplumber Flaster City
1ReTweets0Favorites·Details
#19
0ReTweets3Favorites·Details
#20
@WaiterMKD Од каде е ова Ресторански бон-тон?
Те молам просветлиме.
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni5
2Waiterwaitermkd4
3Mindрluмbеrmindplumber4
4твитеркоtweeterkoski3
5Ljubišasulimanovic3
6Имам девојкаseirdotmk3
7Donatello™petrusevski133
8Nea Chlamydiaschiffer_pg143
9Џотоgiotto_mkd2
10Битолчанкаbit0lcanka2