TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Огнен од Јаневци @ognenjaneski
#reach: 14517   ( 1911st )
#followers: 12938   ( 57th )
#1
Радост невидена! Браво Мишко Иванов и за целата твоја (наша) екипа која работи на овој успешен проект, кој... https://t.co/FKFDfY44Y4
1ReTweets5Favorites·Details
#2
skopjedancetheater имаше одлична, успешна вечер со настапите на трите кореографии од претставата… https://t.co/cNAHatsG4z
0ReTweets6Favorites·Details
#3
@igorperkovski - одвај го разбрав. Се надевам. Хахаха
1ReTweets1Favorites·Details
#4
@AcoMalio - да сте ме следеле Ацо, ќе сте знаеле дека ова што го пишувате е манипулација со јавноста. Прво, документарецот не е мој, а второ, не е точно дека здравството е совршено сега, напротив. И тоа го кажувам. Но, Вам штабски поинаку Ве учат. Убав ден.
1ReTweets1Favorites·Details
#5
@oltovski - дојдов да видам до каде се со вадењето на буквите. 😂😂😂
0ReTweets4Favorites·Details
#6
Фотката долу е од 2009-та. Фотката горе е од вечерва. Сме изгубиле коса, сме пораснале брада,… https://t.co/1i01k5DHVc
0ReTweets4Favorites·Details
#7
I'm at Skopje Alexander the Great Airport (SKP) - @tavairports in Skopje, Macedonia https://t.co/DsBNm3Q3Gw
0ReTweets2Favorites·Details
#8
@trajcevskiot @mila_carovska Како што кажав и во емисија, одговорност мора да сноси МТСП за летаргичноста, заедно со МВР, ОЈО и со ЦСР-Скопје. Треба да се истражи детално работењето на домот "25 Мај" и на заводот "Ранка Милановиќ". Дали знаела Мила лично за тоа, еве нека ти одговори, ping-ана е.
0ReTweets2Favorites·Details
#9
@trajcevskiot @mila_carovska - искрено, и јас жалам за тоа. 😔
0ReTweets2Favorites·Details
#12
@diktrejsi10 - со макотрпна посветеност на постојано тренирање на мозокот надвор од емисиите. 😊😊😊
0ReTweets1Favorites·Details
#13
I'm at Технолошко-металуршки факултет (ТМФ) in Skopje, Macedonia https://t.co/bHdP0DEaMG
0ReTweets1Favorites·Details
#14
I'm at Kantina in Skopje, Macedonia https://t.co/WqEoZ6nZDK
0ReTweets1Favorites·Details
#15
I'm at Daily Food&Wine in Skopje https://t.co/Vr424ItvNq
0ReTweets1Favorites·Details
#16
I'm at International Terminal Departure - @tavairports in Bakırköy, Türkiye https://t.co/s7Mid5VA4Z
0ReTweets1Favorites·Details
#17
I'm at McDonald's in Den Haag, Zuid-Holland https://t.co/sqXq2wKBSd
0ReTweets1Favorites·Details
#18
I'm at Scheveningen in Zuid-Holland https://t.co/PFDMdBcHKT
0ReTweets1Favorites·Details
#19
I'm at 't @GoudeHooft in Den Haag, Zuid-Holland https://t.co/as3Vx9VaMY
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@trajcevskiot Не сум кажал ништо, зашто ги собирав сите информации, вклучително и за новите случаи од денеска. Дека ОЈО не работи ништо, кажувам и сега. Да си следел, ќе си знаел. Емисијата е од пред 3 часа и траеше час и пол. Поздрав и убав ден.
https://t.co/zrNWlWU7q2
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Трале ТраЛаЛаtrajcevskiot6
2TAV Airportstavairports4
3Mila Carovskamila_carovska4
424 Вести24_vesti2
5drhousediktrejsi102
6Venko Filipcevenkofilipce1
7igor perkovskiigorperkovski1
8Neswickedchristo1
9Ацо Меракоacomalio1
10Schipholschiphol1