TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нова сум, заследете ме 🌟💋 @otpisanaboni
#reach: 87626   ( 161st )
#followers: 12544   ( 68th )
#1
Далечината не ги раздвојува луѓето, тишината да!
26ReTweets50Favorites·Details
#2
Јас не се лутам, јас се ​​оддалечувам!
22ReTweets56Favorites·Details
#3
Животна лекција:
Не се потпирај на никого!
19ReTweets55Favorites·Details
#4
Да те држи за рака и да биде горд што му припаѓаш!
20ReTweets50Favorites·Details
#5
За некои сум била тука и кога не сум била за себе! Ама и никој не ти го цени тоа.
17ReTweets58Favorites·Details
#6
Си пораснал кога ќе сфатиш дека низ животот одиш сам!
14ReTweets50Favorites·Details
#7
Да не одговориш на порака е домашно воспитивање!
13ReTweets49Favorites·Details
#8
Ќе имам тројка за Св. Валентин:
- Јас
- Виното и
- Чоколадата.
10ReTweets48Favorites·Details
#9
Оној кој те оставил за една грешка, баш таа грешка ја чекал.
12ReTweets40Favorites·Details
#10
Жените се луди. Потребно е вистински маж да знае како да ја искористи нејзината лудост во негова корист.
11ReTweets40Favorites·Details
#11
Каде е твоето срце?
- Кај него!
10ReTweets39Favorites·Details
#12
Тажна сум, болна, лута, луда, разочарана. Но, знаеш што? Ќе облечам среќно лице и ќе продолжам понатаму. Ќе боли, но ќе преживеам.
12ReTweets31Favorites·Details
#13
Телефонски разговор е далеку подобар од пораки!
12ReTweets31Favorites·Details
#14
Па нормално дека е полесно да пишеш ок, него да пробаш да го решиш проблемот!
14ReTweets24Favorites·Details
#15
Јасно треба да напишете пред да станам член во теретана дека душеците не се за спиење!
9ReTweets38Favorites·Details
#16
Ако ставам селфи на тл, ќе треба сите да се заљубите! Јасно?!
4ReTweets49Favorites·Details
#17
Некои особи никогаш нема да сфатат колку се сакани!
10ReTweets30Favorites·Details
#18
Во моето детство немаше толку идиоти!
11ReTweets26Favorites·Details
#19
Врските не умираат од природна смрт, најчесто се убиени од его, лаги и игнорирање.
9ReTweets30Favorites·Details
#20
Потребно е повеќе од љубов во врска. Желба, волја, напор, доверба, разбирање и упорност ...
8ReTweets32Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Џудитка🐽kroffni4ka43
2Хамбаhambaboy18
3Aleksandararkenstone2817
4Оправдано отсутенistok4417
5САЛЕsale_bt_11
6Поглиачиsmoothmanmk5
7Не битен (Комерцијалистот)antonkarafil5
8Владика Петарtronovno5
9редхедcrvenagla5
10🎲🎰♠️♥️♦️♣️🎰🎲vmro_do_grop5