TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Курослав Пичковиќ. @p_angjelkoski
#reach: 34395   ( 990rd )
#followers: 686   ( 4587th )
#1
Snoop Dogg од моето детство/Snoop Dogg од твоето детство... https://t.co/lkvcC87oWq
15ReTweets48Favorites·Details
#2
Утре од 20:00 до 00:00 ќе се организира тепање на провинцијалци. Ќе има и лајв на инста и на фејсбук, така да кој сака да учествува во тепачката нека напрви еден скромен рт...
14ReTweets38Favorites·Details
#3
Risto Vrtev ama ne mi krena hahhahahahahahahhaha
9ReTweets18Favorites·Details
#4
Што е разликата помеѓу гомно и пролив?
- Со гомно не можеш да правиш гаргара...
4ReTweets13Favorites·Details
#5
Пред да излезам со девојка на дејт секогаш го дркам 3-4 пати, зошто знам дека нема да ебам...
4ReTweets9Favorites·Details
#6
#7
Специјално станав во ова време за да го издркам на некоја интернет курветина...
2ReTweets10Favorites·Details
#8
Смрдам како провинцијалец во Петок...
2ReTweets10Favorites·Details
#9
@vmro_do_grop Za tie sto neznaat Panki mu e vtor bratuched na @El_Megunogovic
3ReTweets5Favorites·Details
#11
Site se gladni samo Manchester Siti hahahahah
1ReTweets7Favorites·Details
#12
Дечко со парфем на точење веќе ја завршил работата...
1ReTweets7Favorites·Details
#13
За тоа ли те роди мајка ти, за да им ги кршиш срцата на женските?!
Б Р А В О Ш М Е К Е Р У
А Л О Ш М Е К Е Р И
1ReTweets6Favorites·Details
#14
Devojko ti ima nekoj kazhano deka si ubava?
- Ne!
Pa kako da ti kazhe koga ne si hahahahahah...
1ReTweets6Favorites·Details
#15
На твитеров сум само за да шмекам Битолчанки...
1ReTweets6Favorites·Details
#16
Ждригни и у фаца ако те бара утре пак да се видите таа е вистинската за тебе...
- Драган Таневски.
1ReTweets5Favorites·Details
#17
Ја издупив и ја пратив кај мајка е дома таква расплакана, размачкана, разбушавена...
1ReTweets5Favorites·Details
#18
Abe brat ostajgo nego ti toj ima nekoj sto mu kazuva utakmici zatoa stalno fakja...
1ReTweets5Favorites·Details
#19
Дома е кога мириса на сперми...
1ReTweets5Favorites·Details
#20
bratot @vmro_do_grop faten vo kladionica so orudie toa e zatoa sto ako nekoj nema da mu isplati dobifka se znae sto ke go snajde... https://t.co/5dRpN8a0Jn
2ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🎲🎰♠️♥️♦️♣️🎰🎲vmro_do_grop14
2🇦🇱 Командант Шеваљ Jr. 🇨🇭el_megunogovic13
3-Davidoff-👑🇲🇰nefalian9
4Buçkoyelrambobtwo9
5Macronimamacronima8
6Лично Ја Кандируdevojchetoli6
7г.Влатко Вердерvlatko_werder6
8Леголасvajldy6
9Yo soy tu padrefiljan_covek5
10Поглиачиsmoothmanmk5