TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

the rise and fall of katitsa @paynster123
#reach: 70171   ( 302nd )
#followers: 7763   ( 244th )
#1
колку калуѓерки се потребни за да сменат сијалица?
nun
43ReTweets167Favorites·Details
#2
ја кога свесно прам некоја глупа одлука и после се прам изненадена од исходот https://t.co/HXqRP864pF
33ReTweets113Favorites·Details
#3
не ми е тажно шо неам живот туку шо не прам ништо корисно со времето дури неам живот
21ReTweets66Favorites·Details
#4
не собирам другари шо не се знаат меѓусебе на едно место пошто ќе треба да си ги спојувам сите personalities
14ReTweets69Favorites·Details
#5
"кате, млада си, оди забавувај се"
јас: https://t.co/3UIwnjR9e5
8ReTweets68Favorites·Details
#7
на 24-ти јануари повторувам на 24-ти јануари пратија меил дека пријавување на летен семестар почнува на 22-ри јануари
5ReTweets43Favorites·Details
#8
#9
шо мрази кате најмногу на свет? бизнис
шо одбра кате изборен? бизнис
1ReTweets35Favorites·Details
#10
прееска професорката носеше ист фустан ко моjotт и тоа нејзиниот беше со поуба боја, кај ќе ме падни па уште и има поубај алишта, she won at life
1ReTweets34Favorites·Details
#11
кога и да излегувам знам дека не треба да излезам и после испаѓам во право ама се форсирам без врска
3ReTweets28Favorites·Details
#13
прееска си напрајв јако кафе и сеа професоркава објави термин за увид а уште нема резултати, треба да ги пушти за некое време и ќе ме мавни инфаркт жими се - извадок од „kate and her sad sad boring life“
0ReTweets35Favorites·Details
#14
i mean i get the point of flirting but if you do that he'll know you're flirting, see my problem?
3ReTweets21Favorites·Details
#16
завршив в кафана па на д хаундс, it's трета средно all over again
2ReTweets21Favorites·Details
#17
и викаш сакаш кучиња повеќе од луѓе а?
3ReTweets17Favorites·Details
#18
бооо is my highest form of flattery
0ReTweets23Favorites·Details
#19
еј иначе положив веројатност - извадок од "kate and her less sad but still pretty sad life tho" https://t.co/pLabN2sanN
0ReTweets21Favorites·Details
#20
mental breakdown во воз: ✔
1ReTweets17Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mark🤖_prelevic19
2nope sandovalshitcomparty15
3Go, Devil Sith. LMevilgrouse12
4alex_alex225510
5бате мачеdzimi_d6
6avastfobi6
7Yo soy tu padrefiljan_covek5
8pardon my frenchlilika_____5
9Зецкоvladimiresine4
10Фиксиfilipfiksi4