TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

La Pecadora @perra_fria
#reach: 74200   ( 262nd )
#followers: 2714   ( 1167th )
#1
Маживе веруваат дека заљубена жена може сѐ да прости. Е тука се заебуваат..
39ReTweets95Favorites·Details
#2
Мало невнимание и ќе си ја остаиш сродната душа на сеен..
30ReTweets104Favorites·Details
#3
Ружа без посебен повод никогаш не искача од мода, ама вие си знаете...
27ReTweets86Favorites·Details
#4
На провокација секогаш враќај со насмевка.
30ReTweets72Favorites·Details
#5
Кога гледате дека некои се среќни, не се мешајте бе пичкавимајчинаќорава!
19ReTweets89Favorites·Details
#6
Ќе ти ја вади душата цела година и после ај прости ми.. Каде бе така сонце??
18ReTweets81Favorites·Details
#7
Дневна доза благо.. https://t.co/N1DY5Qm41l
12ReTweets95Favorites·Details
#8
10ReTweets101Favorites·Details
#9
Постојат луѓе кои ќе те оживеат, а не се ни свесни за тоа. Е тие.
21ReTweets55Favorites·Details
#10
Твои потези, мои оргазми..

#ТретаСмена
13ReTweets78Favorites·Details
#11
Петок. Вино. Ти. https://t.co/ncK9TrwGZ9
11ReTweets79Favorites·Details
#12
13ReTweets71Favorites·Details
#13
Еден ден секој од нас ќе го најде тоа што го бара. Или можеби не. Можеби ќе најдеме нешто многу подобро од дотогаш посакуваното...
19ReTweets52Favorites·Details
#14
Me: Кој ја пуштил главоболкава на најјако??
Inner me: Јегерот глупачо, јегерот..
9ReTweets78Favorites·Details
#15
У телефонов иам поише скриншотс него ли селфиња..

#Исповед
12ReTweets67Favorites·Details
#16
-Ме сакаш?
-Не знам, ај умри да видам дали ќе плачам..
15ReTweets52Favorites·Details
#17
Разбудете ме кога ќе заврши галамава за провинција...
16ReTweets45Favorites·Details
#19
Исполнет ден по пуна батерија се познава..
13ReTweets44Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Е.Нигматаsavetheprincesz53
2Таинственото детеtainstvenodete7
3Поглиачиsmoothmanmk6
4Црниот од Германијаfarbancrn5
5Dream Housedreamhouse995
6the lordmethelordd4
7Tрkаљофкatrkaljofka4
8Реаленneutralen_4
9Црнокосаcrnokosa1234
10ХепиАурhepiaur3