TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ѓурѓа @pilula12
#reach: 108354   ( 64th )
#followers: 8107   ( 211st )
#1
Столе се извинува на македонскиот народ. Он е ваљда единствениот што го направил ова од осамостојувањето на Македонија. Уживај дете, најјак си! :*
167ReTweets523Favorites·Details
#2
Партијата ги собра милионите, ти си во притвор заради партијата, а таа за тебе собра 1300 денари помош. Каква порака човече!
137ReTweets337Favorites·Details
#3
Глеаш како е почист воздухов откако ја покачија нафтата 6-7 денари?
88ReTweets234Favorites·Details
#4
Бројчаникот наместо на Триумфална ваљда ќе го местат на Макпетрол, мамицата!
24ReTweets104Favorites·Details
#5
17ReTweets80Favorites·Details
#6
Не можам ни да замислам како ќе го запалевте интернетот ако жмро го направеше ова со децата.
15ReTweets63Favorites·Details
#7
При што ја остави колата во Ќерамидница и продолжи пешки до Сити Мол.
7ReTweets56Favorites·Details
#8
Застанете, ми се врти... https://t.co/RVWv3qUHJM
12ReTweets36Favorites·Details
#9
За да ги спречиш провинцијалците да влегуваат во Скопје, треба да размислуваш како провинцијалец.
8ReTweets43Favorites·Details
#10
Ок е, на сите ви се падна.
6ReTweets41Favorites·Details
#11
МК Твитер
1. Хаштаг
2. Серење хаштаг
3. Серење на серачите на хаштагот
4. Недоглед
5ReTweets40Favorites·Details
#12
Земај мотиката бе, ќе ти даам ја на тебе сајбербулинг.
6ReTweets34Favorites·Details
#13
Во 2018та една грин карта очекувам само, друго не треба.
7ReTweets30Favorites·Details
#14
@SolzenjicinH Набијем ти је у гузицу.
4ReTweets38Favorites·Details
#15
Ko bira masturbura hhhh
4ReTweets34Favorites·Details
#16
Fyrom at it's finest.
6ReTweets26Favorites·Details
#17
Многу насмеани на сликиве со овие кои ги пцуете преку целата година.
5ReTweets28Favorites·Details
#18
Ми се пријаде палачинка по допрен глас.
5ReTweets27Favorites·Details
#19
Немаш срце ако не ти недостасува Зоран Ставрески.
4ReTweets29Favorites·Details
#20
Сакам Бургунди да ме одблокира за Водици.
3ReTweets25Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1PokojniTozajaopokojnitoza8
2Муаркоmuarko6
3Игорче Развигорчеigor_rujo6
4Rubin Jovanoskirubinbt5
5Ivan Stojanovskimkegeec5
6Никсонrnixn5
7Ригоберт Сонгnoluckmakedonec5
8Mangoran_man4
9ПрофилПредВремето®rebrendiran4
10Zarko Ristovskidecimalfawn42104