TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

БелиотЏавол @pinoccio1212
#reach: - -
#followers: - -
#1
Зошто се хејта @leonidspar1 ?Кажал некому лошо?Навредил?Дискредитирал?
Значи ликов не го ни знам,познавам и не ми е битно кој е,што е....ако не ви/ми се допаѓа има муте,блок..
40ReTweets86Favorites·Details
#2
Фалц лекови,дипломи,храна,облека,статискики,попис,пари,возачки,имотни листови,политичари... многу фалц на м² да ви кажам!!
26ReTweets58Favorites·Details
#3
Не се секирајте,се е вон контрола,вон здрав разум и вон колосек.
21ReTweets44Favorites·Details
#4
Немам желба,време,мотив да опраам криви дрини најмалку да се докажуам.
14ReTweets41Favorites·Details
#5
Многу повеќе ценам пружена рака за помош од непознат/а отколку утешен збор од познаник.

#посветено
16ReTweets34Favorites·Details
#6
Македонска морална дициплина:

Морал да краде
Морал да лаже
Морал да бега
Морал.....
11ReTweets39Favorites·Details
#7
Па не знам дали има полошо од еден ден слободен у неделата.Не си ни да почнеш ни време да завршиш било што.Подобро цела недела работна па бар знаеш ништо нема да започнеш.
13ReTweets31Favorites·Details
#8
Со разговор и барање за повисока плата у оваа вукојебина добиваш кисела фаца и отказно решение.
10ReTweets29Favorites·Details
#9
Го имам рецептот како да си го уништите животот и здравјето.Само имбокс ....цена фрај
11ReTweets24Favorites·Details
#10
Зголемив диоптрија барајки правда
9ReTweets27Favorites·Details
#11
Македонија никако да реши кој сака да и биде макро.
10ReTweets23Favorites·Details
#13
Ако секогаш си во добивка кога губиш,пази да не изгубиш кога си во добивка

#Посветено
9ReTweets21Favorites·Details
#14
На многу им пречи моето следењето и шерување на ГЕНИЈАЛЕЦ,ваљда болното его и гордоста не ви дозволуват да се восхитувате на пишаниот збор и мисла на поинтелегентен од вас.Останете така и среќна нова 1547год имбецилчиња!!
10ReTweets15Favorites·Details
#15
Според едни,други,трети цело време живееме у диктатури па веќе и је знам што е диктатутура...
8ReTweets20Favorites·Details
#16
За сите решенија имам широка палета на проблеми
7ReTweets23Favorites·Details
#17
Џабе цел шпил џокери кога другите играат табла...
9ReTweets15Favorites·Details
#19
Македонската интелектуална елита....заебанција е ова??
5ReTweets22Favorites·Details
#20
Македончето сака правда и закон со анархија као полуга.Сака се да има а да не се потруди и да не плати,сака ред ама он да се протне прв инаку апокалипса.
7ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Zarko Ristovskidecimalfawn4210119
2Mimiimimnone60
3AAndrejandrej08128
4Mindрluмbеr 🐈mindplumber24
5Aleksandar Tortevskiatortevski20
6Професор Цветковиќtome_corner19
7Џиф_dzivdzanka_15
8leonidsparleonidspar115
9Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski14
10Wannabeiskulirana13