TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ПанкотНе(Е)мртов @pivo_ok_pozz
#reach: 90548   ( 136th )
#followers: 9829   ( 139th )
#1
Како да не го сакаш Кораб после ај кажете https://t.co/f8ZuVzty4b
65ReTweets273Favorites·Details
#3
Да фатиш и да трчаш тука е само https://t.co/wAwMyO60i2
9ReTweets76Favorites·Details
#4
18 години без момчето со сонце во косата.
Мојата прва детска љубов. ^_^ https://t.co/sIyizjjY6Q
9ReTweets74Favorites·Details
#6
Сум го изгубила новчаникот дечко го дал на шоферот после шоферот на друг дечко... и до дома ми го донел пред јас да приметам дека ми го нема. Едноставно некои луѓе се родени под среќна ѕвезда. Јаооо...
6ReTweets81Favorites·Details
#7
Не ви ја сакам ни плата од 500 евра НЕ САКАМ ни живот ни соживот. вас ви треба морал и култура, затоа сакам да си одам од тука.Поради луѓето не поради немаштијата https://t.co/8Bap854J3x
15ReTweets53Favorites·Details
#8
i sama mi doe u skut mackava https://t.co/fCzpKTOlMI
6ReTweets75Favorites·Details
#9
Која плоча да ја пуштам ? https://t.co/hvcMg76Wf4
7ReTweets72Favorites·Details
#10
На мене го имам универзумот https://t.co/h1xEyffqqi
11ReTweets57Favorites·Details
#11
Сите ќе ги земам https://t.co/9GkD9620jj
4ReTweets51Favorites·Details
#12
Власта се смени СТУДЕНТИТЕ УШТЕ ГИ СМЕТАТЕ ЗА НИШТО.АЛОО утре ден ќе отруете дете.Ние сме вашата иднина. https://t.co/mdSm80nzlL
10ReTweets30Favorites·Details
#14
Еден просечен боем во себе повеќе има мудрост од експертиве на телевизија .
8ReTweets30Favorites·Details
#15
Ве молам сакам да и помогнам на женава дали некој ќе се понуди да ја вработи ? Жената е од Куманово. https://t.co/oyIvxtqYrs
14ReTweets8Favorites·Details
#16
Кога егото расте душата умира .
9ReTweets20Favorites·Details
#17
Многу лесно може да ми стане некој одвратен.
6ReTweets23Favorites·Details
#19
Јас и волонтерски би чувала деца. Прекрасно се чувстувам па дури и кога 10 деца одеднаш нешто ме прашуваат ^_^ https://t.co/AGjIvBaw1i
3ReTweets28Favorites·Details
#20
Многу ми е жал што не сте научени поздравите да ги кажувате со љубов и топлина заборавивте да се смеете бе сограѓани.
7ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Џинџеротi_am_dimovski15
2двеста тристаnema_visoki14
3NoLoveNoPeaceradekiflata11
4Крејзи Кет Лејдиmymindisprison8
5Чудни ствари_william_i_am_8
6Поглиачиsmoothmanmk7
7LOVEnoWARoltovski5
8MøTheFunkyHomosapienv1zeek4
9Makedončišteshopkarishte4
10СКОПСКОskopsko19244