TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Подлизурка @podlizurka
#reach: 95465   ( 113rd )
#followers: 6958   ( 307th )
#1
Позитив на денот!!! 😂 https://t.co/Uk1vikVkYg
107ReTweets380Favorites·Details
#2
Џабе е утре 14 Февруари кога ни знаете да пиете ни знаете да љубите...
40ReTweets146Favorites·Details
#4
Остануваат уште 15 дена до 14ти Февруари, а јас немам шанси да се заљубам...
Пак ќе се пие!
32ReTweets129Favorites·Details
#5
По повод 100 години од независноста на Финска, нивниот сосед Норвешка ќе им поклони цела планина.А ние на Балканот до кај сме? До 903та??? Е, Македонијо, Србијо, Албанијо, Грцијо, Бугаријо... #јебоваснационализамипатриотизам
34ReTweets119Favorites·Details
#6
Позитивен човек е оној кој го праќаш во пеколот кај ѓаволите а тој се враќа од таму со магнетче за фрижидер 😂😂😂
33ReTweets112Favorites·Details
#7
😂 се пресмеав... https://t.co/33dp35lnfe
28ReTweets125Favorites·Details
#8
Отворена врска:
Тој отвара новчаникот, таа нозете...😂
27ReTweets119Favorites·Details
#9
Македонија 21ви век! https://t.co/0G2KH3o3kz
28ReTweets106Favorites·Details
#10
Синоќа си легнав околу 22h и до 3h не можев да се нарадувам дека сум си легнала толку рано...
19ReTweets123Favorites·Details
#11
Се возам со воз низ Шведска и до мене седнаа 3 Швеѓанки. Толку се позитивни и насмеани, почнуваат да ми зборат, ми го спасија кафето да не ми се истури... И после Швеѓаните ладен народ, абе ајде. Иди у Македонија да видиш што е ладен народ!
13ReTweets136Favorites·Details
#12
Поздрав драги мои Македонци... https://t.co/BRcq9PJywR
28ReTweets85Favorites·Details
#13
Се бара одговорна личност, која ќе ме следи и ќе ме шамара секој пат, кога ќе посегнам да помагам на неблагодарни луѓе!
21ReTweets102Favorites·Details
#14
20ReTweets98Favorites·Details
#15
Што би му подарила на човекот кој ме има мене?
Диазепам, можеби...
20ReTweets78Favorites·Details
#16
Решив 2018та да ми почне од 1.Февруари...Јануари ми беше пробен!
14ReTweets67Favorites·Details
#17
За Св.Валентајн ќе ги гледам заљубените и ќе им викам
,, И вие еден ден ќе раскинете"...
12ReTweets69Favorites·Details
#18
Ја незнам зашто автопатот ќе го крстат ,,пријателство" кога имаме супер симбол за тоа. Зошто да не го крстат ,, Бонева Силванева"? М
10ReTweets67Favorites·Details
#19
На денешницава да ти е страв да влезеш у врска. За 2 недели одма те проси...
9ReTweets66Favorites·Details
#20
Гледаме филм дома.
Јас: Овој јадниот нема среќа во љубовта.
Татко ми: И тој како тебе...
😂 #мигорече
6ReTweets74Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Секси сум сиmalosexystomace11
2Сара Македонскаsaranajjakasara6
3Прото Типdezhurenkrivec5
4Celofansad_and_soda5
5Ѓумбирhuawei_6665
6crvenokosata2eyeshadow5
7Caribbean 1201bozinovskizlat15
8Jas.mine.jas410826775
9Evianaveevian5
10Пепа Јоноаpepajonoa4