TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

епифани @psuchopompx
#reach: 45025   ( 726th )
#followers: 1173   ( 2805th )
#1
fejv i ke ti kazam kakvo nebo si
1ReTweets72Favorites·Details
#4
dojdov do epiphany, so i da kazam, na nikoj nema da mu go smeni zivotot.
7ReTweets10Favorites·Details
#5
ме уморва емпатијата од шо ми е интензивна
5ReTweets16Favorites·Details
#6
има убај луѓе
2ReTweets16Favorites·Details
#7
"samo jadam i ne se debeleam" https://t.co/2itGOBfEj0
3ReTweets12Favorites·Details
#9
ja vikale manekenka oti mnogu kenka
1ReTweets14Favorites·Details
#10
нешто не ми оди периодов па се частам да се мотивирам https://t.co/m3KjetY5cS
0ReTweets16Favorites·Details
#12
готвам исклучиво италијанска кујна. варам шпагети.
0ReTweets14Favorites·Details
#13
читајте лугенца https://t.co/u3lFOvvnXc
0ReTweets14Favorites·Details
#14
среќен роденден. онака, општо.
1ReTweets11Favorites·Details
#15
ако умрам носете ме на носилки од метафора
1ReTweets11Favorites·Details
#16
битола со комплицирани чувства https://t.co/lJ2YXCmNiY
1ReTweets11Favorites·Details
#17
уште не сум мајка ама веќе сум stay-at-home
1ReTweets10Favorites·Details
#18
јутјуб некогаш ми открива тајни музички кофчеџиња, а некогаш не знај дека постои нешто различно од the xx - intro
2ReTweets7Favorites·Details
#19
ќе дремнам, урбано.
2ReTweets6Favorites·Details
#20
концепт: ирска, сончево, зелена градина со зеленчук во двор и мирни ноти од акустично гитарче
1ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Његошzhikatha25
2Махоскиkmahoski24
3Гаровски™garowski1716
4дебел пауер ренџерpoceldendoma6
5САЛЕsale_bt_6
6Minominomkd6
7Shlummutz 💊😂👌🇲🇰mindinmotionmkd5
8Ненајаденact_a__fool5
9PepiPepitoperopepito5
10навивачmkdpece5