TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сесилија @queensesilia
#reach: 14236   ( 1920rd )
#followers: 1408   ( 2336th )
#1
Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.
18ReTweets28Favorites·Details
#3
Јас после испитна https://t.co/f2VJIccIBN
4ReTweets14Favorites·Details
#4
Моментот кога ќе слушнеш дека ти ѕвони телефонот сред испит и се правиш дека не е твојот.. 😅😎
5ReTweets8Favorites·Details
#5
Она кога братучед ми (15) оди на повеќе дејтови од мене,хе хе 😁😰
2ReTweets15Favorites·Details
#6
Колку време го учам предметов,и пак ништо не знам 😓😴
1ReTweets8Favorites·Details
#7
кога ќе се напијам,сите ми недостигаат.. :(
0ReTweets6Favorites·Details
#8
Ме засмева мојата моментална финансиска состојба 😂😂😂
0ReTweets3Favorites·Details
#10
Мислам дека јас сум таа што си го крши срцето,а не тој 😞
0ReTweets3Favorites·Details
#11
@pekarotsimi maki golemi znam
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@pekarotsimi lele kazi a,isto si velam
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@JovkovArseni pa toa se trudam da pravam .... :(
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@Jefto101ot teorii,sto moze drugo
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@Jefto101ot mislam deka dobro pominav
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@Jefto101ot ke vidime sepak
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@Jefto101ot hahah same story znaci
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@Jefto101ot ti kako pogolem,izberi pa idemo
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@Jefto101ot vazi ama ne sega,barem da se naspiam hah
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@Jefto101ot hahhaaahhah i toa so vikas
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Д-р Јефто™jefto101ot7
2пекарpekarotsimi2
3CaptainObviousjovkovarseni1