TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

р а с т а @rastareggaezion
#reach: 3612   ( 3139th )
#followers: 2459   ( 1317th )
#1
Пола од тука сте у депресија
1ReTweets2Favorites·Details
#2
@marincencence Па не бидете..
0ReTweets2Favorites·Details
#3
@prkosot @marincencence 😂😂😂 помалце седете на твитер и ќе биде боље
0ReTweets2Favorites·Details
#4
@branchebananche Знам...
0ReTweets1Favorites·Details
#5
@TiliaIv Рачна изработка
0ReTweets1Favorites·Details
#6
@branchebananche Имаш иронија у твитот јас не... Стварно и се згазив од смеење колку е идиотче
0ReTweets1Favorites·Details
#7
#8
А пола не сте среќни
0ReTweets1Favorites·Details
#9
На @branchebananche и гори у ДМ, мене ми гори под нозе и така..
0ReTweets1Favorites·Details
#10
@prkosot @marincencence Така сине 😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
#11
@branchebananche Карактер си ради тоа те сакам
0ReTweets1Favorites·Details
#12
Ако си се качила еднаш у Виз Аир незначи дека одма си #traveler
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@4aljo Јас
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@branchebananche Бранче па ти си била раперка
0ReTweets0Favorites·Details
#15
@branchebananche Хахаха ја сеа прв пат дознавам за оваа Ена.. Пресмешна..
0ReTweets0Favorites·Details
#16
Не сум твитнал од дамна ама пак да ви кажам дека сте искомплексирани многуу.. Фала ве сакам но во некој др живот 😘
0ReTweets0Favorites·Details
#17
@branchebananche Ќе ме блокнеш некад?
0ReTweets0Favorites·Details
#18
@branchebananche Порќе?
0ReTweets0Favorites·Details
#19
@branchebananche Неам причина ни ја..живеам за денот кога ќе ми пишеш у дм 😇
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бранчеbranchebananche9
2Mаринчеmarincencence3
3MyMorningJacketprkosot2
4ÅLEKSÅNDÅRaleksandermen1
5Сер Данк4aljo1
6🐇tiliaiv1