TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🎉САЛЕ🎉🎁🎊🎄🕛 @sale_bt1
#reach: - -
#followers: - -
#1
Патиме од недостаток на толеранција
32ReTweets72Favorites·Details
#2
Кога читаш на твитер за снегот очекуваш надвот да биде вака https://t.co/cff1sCc0Mz
20ReTweets88Favorites·Details
#3
Воздухот ве поздрави https://t.co/xCJfLQFNdm
21ReTweets67Favorites·Details
#4
Не играм на свадби!
После 3 ракии: https://t.co/sxbaKOhPLM
19ReTweets70Favorites·Details
#5
Од желби само неостварени имам
16ReTweets49Favorites·Details
#6
Сопствениот мир во душата е најважен
15ReTweets51Favorites·Details
#7
Слободата нема цена не можи да се замени со ништо повредно https://t.co/vOf4oIXYkt
15ReTweets44Favorites·Details
#8
Да не бидам сватен погрешно најголемиот канцер на маќедонија се случи во 2006 па 11 години уништуваја зелени појаси во сите градови за нивните олигарси да прават згради и споменици од тој режим ќе влечиме последици уште најмалку 50 години
18ReTweets35Favorites·Details
#9
Од тоа што бегаш на тоа ќе налеташ
13ReTweets49Favorites·Details
#10
#11
Не ми шетај по мислите, шетај ми фатена за рака https://t.co/l2x1Lpiqda
15ReTweets33Favorites·Details
#12
Од толку пропуштени шанси не знам која била најдобра пропуштена
14ReTweets34Favorites·Details
#13
Вечер вака https://t.co/a4aWnaWx2J
6ReTweets58Favorites·Details
#14
Каде вечер?
Па на твитер како и вчера
13ReTweets35Favorites·Details
#15
Љубов е кога сакаш друга личност повеќе од самиот себе
12ReTweets35Favorites·Details
#16
Секоја минута помината на социјалните мрежи е залудно изгубено време
8ReTweets46Favorites·Details
#18
Кога ќе ти прати скриена порака https://t.co/A3WTvpA0vg
11ReTweets36Favorites·Details
#19
Не сум лош човек само сум погрешно сватен
12ReTweets32Favorites·Details
#20
Кога ќе ми речат ајде сега посериозно https://t.co/qkbXiOy6iL
9ReTweets40Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Битолчанкаbit0lcanka68
2Татина Принцезаtamitooo0735
3Skywalkerka ✴galadriell334
4🔔 Џингл Белс 🔔im_reincarnated34
5👽Aлиен'ка👽 ex Angel Dust🚬zeznataskorpija30
6Д.Д.Ј.drndrnjarinja_25
7Русокоса девојкаblondy16523
8Белс 🔔🔔🔔otpisanaboni23
9Царевата Ќеркаcarevata_kerka21
10Ани*ani_srcka19