TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Chlamydia Macedonica @schiffer_pg14
#reach: 126399   ( 19th )
#followers: 8434   ( 191st )
#1
Кај мене има два стадиума на љубомора:
1. Кур не ми чуе, нека прави што сака;
2. Не памтам честити судија како му ја расцепив главата со секира, у око.
63ReTweets177Favorites·Details
#2
- Знаеш англиски?
- Да.
- Ајде преведи ми страна за 60 денари?
- Еби се.
44ReTweets208Favorites·Details
#3
Од мажениве не можам на ред да дојдам за ебење.
29ReTweets186Favorites·Details
#4
Понекогаш, на убав ден како овој, низ сончевинава и чистиов воздух фрлам поглед кон скопската котлина и си велам: ''Боже каква ментална сила, муда и жилавост се потребни да не избегаш од чмаров од земја и народ, со вриштење''.
41ReTweets128Favorites·Details
#5
Иначе ДМ е тоа писменцето горе што светка за ебење.
31ReTweets148Favorites·Details
#6
Па како ми се сипаа женетиве за твитот за мажените дека се плескале ко лесковачки после 23ч.
Не е тоа за вашите жени бре! Вашите се светици, родилки, домаќинки!
25ReTweets157Favorites·Details
#7
Најстарата дејност не е проституцијата, туку тоа што истите фраери на истата група жени им пишуваат исти ствари у ДМ.
Ко да заборавате дека ЖЕНИ ЗБОРАТ МЕЃУ СЕБЕ?
30ReTweets128Favorites·Details
#8
Да си го смениме името во Европска Унија и не мора нигде да „влагаме“.
30ReTweets111Favorites·Details
#9
Ако не се радува кога му пишуваш батали го копилето.
31ReTweets105Favorites·Details
#10
Не си ги цените пријателствата, врските, луѓето околу вас.
Затоа сте курац.
31ReTweets99Favorites·Details
#11
Не, јас сакам да живеам тука, само нејќам со вас.
29ReTweets95Favorites·Details
#12
Кога ќе пораснам сакам да ме боли кур.
20ReTweets98Favorites·Details
#13
Одите на работа без да ве платат?
Вие сте проблемот!
21ReTweets91Favorites·Details
#14
Купено, частено, ебено, испрано, исчистено, зготвено, мазено, пазено и вратено дома.
Ај сиктер сеа https://t.co/9WMA5Sxm0p
18ReTweets87Favorites·Details
#15
Вечната тема на семејните ручеци (како денес) можете да ја стишите со следниов натпис: https://t.co/6Meza2w1Qd
15ReTweets88Favorites·Details
#16
За убав живот потребна е колективна свест, а вие немате ни поединечна.
23ReTweets59Favorites·Details
#17
Да имаше твитер пред само 100 години, 2/3 од вас ќе беа мртви од сифилис.
16ReTweets77Favorites·Details
#18
Му ги соопштив чувствата преку спуштање телефон.
15ReTweets79Favorites·Details
#19
Што и да правиш во животот, ќе дојде ден кога ќе немаш со кого, па ќе мораш да седнеш сам со себе на кафе.
Е тој себе ќе ти ја ебе мамицата, што подоцна, тоа покрвнички.
17ReTweets72Favorites·Details
#20
Ако што и да направиш се цени како погрешно, немаш никаква внатрешна обврска да се трудиш да направиш што било правилно.

#КафеСоКламидија
15ReTweets75Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Shqiptare nga Kosovadrndrnjarinja_65
2i999yi999y52
3КурофмиⓇshushmula49
4Никсонrnixn36
5Sasho Andonovdr_koljo34
6баба зинетиcentraphor0934
7Оној со брадатаlegovski27
8Dr. Phalluslesenpeperut25
9Комерцијалистотantonkarafil20
10Ja nisam odavdeseirdotmk19