TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

SDSM (СДСМ) @sdsmakedonija
#reach: 9327   ( 2381st )
#followers: 7095   ( 294th )
#1
Честитка од Кирацовски за Божик до граѓаните кои го празнуваат: Празничните денови нека донесат благослов во вашите срца https://t.co/2LGDulV7W1
1ReTweets6Favorites·Details
#2
Честитка на Кирацовски за Водици - Вистинските вредности не движат напред https://t.co/vSJDVhCJ6i
1ReTweets6Favorites·Details
#3
Честитка од Кирацовски за Бадник и Божиќ:Овие празнични денови нека бидат поттик да се сплотиме во солидарноста и меѓусебната почит https://t.co/2TpOTZ1E1c
0ReTweets8Favorites·Details
#4
Кирацовски: Пред нас е клучна година за нашата земја, продолжуваме со реформите што носат живот https://t.co/Zqe2AoBm3f
0ReTweets7Favorites·Details
#5
Извршителите нема да блокираат сметки на приматели на социјална помош, се унапредува заштитата на лицата од социјален ризик https://t.co/5ZU2Vmw3lx
0ReTweets7Favorites·Details
#6
Ременски: Срамен партиски говор на Иванов https://t.co/4jw0C51fGL
1ReTweets4Favorites·Details
#7
Иванов повторно покажа дека не може да излезе од политиките на раздор и поделби https://t.co/vMqvy6xDwE
1ReTweets4Favorites·Details
#8
Ременски: Со предлог измените на Законот за внатрешни работи ќе се врати довербата на граѓаните во полицијата https://t.co/dgBo1SttSu
1ReTweets4Favorites·Details
#9
ВМРО-ДПМНЕ да ги напушти политиките на поделби и блокада на реформите и да се вклучи во процесите во интерес на граѓаните и земјата https://t.co/yHE39LtMOZ
0ReTweets4Favorites·Details
#10
Кирацовски: Посветено го спроведуваме планот за живот, Македонија е на вистинскиот пат https://t.co/bU2381Mxzj
0ReTweets4Favorites·Details
#11
Тунтев: Пораките на Столтенберг се јасен сигнал дека Македонија е на вистинскиот пат https://t.co/Z1F1WcpMtx
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии