TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Касиерката од ПД @shtangla69
#reach: 42833   ( 791st )
#followers: 399   ( 7358th )
#1
Канго пее за чедата на Ма, од државата добива - 5000 евра.
Максути пее за командант на УЧК, од државата добива - 5000 евра.
Дете болно од рак, од државата добива - желби за побрзо оздравување.
*WELCOME TO MACEDONIA*
25ReTweets84Favorites·Details
#2
Едно минутно молчењe за девојките што синоќа чекаа прстен
15ReTweets60Favorites·Details
#3
Nova sum zasledete me pozzzz https://t.co/JVtIRJwbWi
8ReTweets48Favorites·Details
#4
Друже не го тупи, не се пролепшало девојчето туку тебе ти се ебе
8ReTweets13Favorites·Details
#5
Ни #ТретаСмена не е тоа што беше..
6ReTweets10Favorites·Details
#6
Се моли Весна да се јави на главна каса!! https://t.co/WtHp9yUJMl
4ReTweets16Favorites·Details
#8
Дај да се изненадам самата себе си, и да си фатам дечко за Валентајн
2ReTweets21Favorites·Details
#9
У животов е најбитно, да имаш некој шо ќе ти дае 1000 евра и шо ќе ти рече " нема потреба да ги враќаш "
4ReTweets11Favorites·Details
#10
Во денешно време, луксуз е да имаш некој што ќе биде на твоја страна, без оглед на се.
3ReTweets13Favorites·Details
#11
Мое детство / Твое детство https://t.co/vw3uplYnx1
3ReTweets13Favorites·Details
#12
Некој чека порака за добра ноќ, некој чека таблетата да дејствува
4ReTweets8Favorites·Details
#13
За да си среќна со дечко ти, не го покажувај на другарките
2ReTweets9Favorites·Details
#15
Здраво Ленче.
- Здраво девојче какво вино сакаш?
Отворимии белоо Ленчеее
1ReTweets10Favorites·Details
#16
Ајде РТ сите ние што денес не бевме во зоолошка,онака саботно
2ReTweets7Favorites·Details
#17
i'm a baby girl in this fucking wooorld
3ReTweets4Favorites·Details
#18
Не простувам. Свесни сте сите за грешките.
Поздрав и убав ден
3ReTweets4Favorites·Details
#20
Порака до бившиот
"Никола, има и други кафичи освен овие во кои јас секад одам"
2ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бен Квикprilepcanecot14
2Поглиачиsmoothmanmk13
3Santino020by00710
4Vipvipmk8
5Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot157
6~Лејди♛Ди~abelejdibe6
7🎲🎰♠️♥️♦️♣️🎰🎲vmro_do_grop6
8На Дедо Најпаметниотi_najubaviot5
9Angele[Od®abota]angeleodrabota15
10ЈаС со БрАдАтА_jo_van4