TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Скрачи @skraci
#reach: 62568   ( 407th )
#followers: 7049   ( 298th )
#1
Затвор е за сиромашни
20ReTweets37Favorites·Details
#2
Дојдов да ги замолам ЕВН да ми дозволат да им ја платам сметката што не ми ја пратија https://t.co/acoHj9HzEd
12ReTweets61Favorites·Details
#3
Дефинитивно ту Водно, надвор е пролет живи сме! :* https://t.co/PspyYEVJ4V
0ReTweets37Favorites·Details
#4
@MajaSka @JaoPokojniToza @TheBatLadyM Донеси салфетки
1ReTweets32Favorites·Details
#5
Луѓето денес толку малку даваат, да не се ни чувствува празнина откако се дистанцираш од некого
6ReTweets16Favorites·Details
#6
Ќе го сменат името додека Груевски е на рочиште и нема да може да го одбрани
6ReTweets16Favorites·Details
#8
Потрошувачка кошничка од моето детство v.s. потрошувачка кошничка од твоето детство
5ReTweets11Favorites·Details
#9
Уште само јас останав Александра
3ReTweets16Favorites·Details
#10
Да искачав на турбофолк ќе се омажев
3ReTweets16Favorites·Details
#11
Уште некоја годинка па да се осмелам https://t.co/Eydy44xNCC
0ReTweets23Favorites·Details
#12
2ReTweets17Favorites·Details
#13
Не ми се живее во ваква држава, кога ќе ми текне дека за неплатена сметка од 2013 од 700 денари се акав по нотари и изршители, па и да ги молам Комуналец да ми одбијат камати
3ReTweets13Favorites·Details
#14
И Марс ќе го сјебеме
4ReTweets9Favorites·Details
#15
I ovie zimski olimpijadi sve kje gi snema od globalnoto zatopluvanje
4ReTweets9Favorites·Details
#16
Relationship goals https://t.co/3AIf2M24Ru
4ReTweets8Favorites·Details
#18
Јас и внучко со здружени сили! https://t.co/JHD8M5Q4O5
1ReTweets15Favorites·Details
#19
Ај сите станете програмери, јас забар ќе ви бидам
2ReTweets12Favorites·Details
#20
Предлагам следното обраќање на Бошњаковски да биде римувано
3ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1PokojniTozajaopokojnitoza66
2Jewelskaiskulirana48
3(Л)УТКАmajaska37
4ОмајФАЌИНгад!0majgad26
5Zarko Ristovskidecimalfawn421022
6Брусница Вејнthebatladym18
7Џотоgiotto_mkd17
8irena atkovskairenska_madness17
9Пердуфpikabu0013
10SoundCloud DJkasdiasd13