TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Славен @slavenffm
#reach: 21450   ( 1510rd )
#followers: 862   ( 3747th )
#1
Respekat za gospodinot Dac, zgazil dete i ne izbegal. https://t.co/1BK7rdKEXm
8ReTweets15Favorites·Details
#2
Jeremy Clarkson за сиромашни. https://t.co/Ad6HlxELrI
2ReTweets16Favorites·Details
#3
Gragxani tviterdjiii smeeme li da ptorestirame molam za pomoshh hhhh #Македонија #OurNameIsMacedonia https://t.co/VTdGaKrbtq
3ReTweets5Favorites·Details
#4
Некој да не му го има хакнато профилот на Боби? https://t.co/icfPLAzTW1
1ReTweets8Favorites·Details
#5
Небојша Глоговац, никогаш нема ти ја заборавам глумата во Кад порастем бичу кенгур. RIP
2ReTweets4Favorites·Details
#6
Зошто не не крстат Рапублика Вашата Земја? Македонија не чув во говорот на Јункер.
1ReTweets2Favorites·Details
#7
Still waiting да се признаат возачките во Германија. Пример за манипулација пред избори. Нека стои вака, догодина ќе го ретвитнам да видеме до каде сме стигнале. https://t.co/kKJmPAma9y
1ReTweets1Favorites·Details
#8
Брегалница Штип? https://t.co/TMpyAM1Tnh
0ReTweets3Favorites·Details
#9
Натпреварувачот Loch (дупка), против Куровски. 😂 https://t.co/SvZdGv58L7
0ReTweets3Favorites·Details
#10
My Трифунтајн Gift. https://t.co/R1Hj2s9e6u
0ReTweets3Favorites·Details
#11
Нема време за губење по рочишта, мора да се донесе животот во земјата северно од Грција. https://t.co/3Uxc31G7yH
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@Ljube_A I saw what you did there 😵
0ReTweets1Favorites·Details
#13
#14
Аман бе доста е прекинувајте ја утакмицата. #AFCvEFC
0ReTweets1Favorites·Details
#15
Еве го и Аубамејаааааанг!!!
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@Ljube_A Жглааб пријава за повикување на тероризам. Cesi lezish
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@Ljube_A Ако продолжи со објективноста ќе си дадеме шанса. Нот геј. Или ќе го крка од Телма па бара некој што ќе го повлече во странство. 😂
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@HepiAur Ја сум на природен lift креатини чуда не се за мене.
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@Zoran_Mijalkov @HepiAur Од ова што го земам ништо не е хемија, само нечурал.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ага без ресорljube_a4
2ХепиАурhepiaur3
3Зоран Мијалковzoran_mijalkov2
4Jeremy Clarksonjeremyclarkson1
5Катарина Вит ❄perfectlyslow1
6Bobi Hristovbobihrist1