TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Девојката од каса 6 @smeshka_
#reach: 60678   ( 428th )
#followers: 3643   ( 816th )
#1
Многу ми се смешни оние мамички што си ги фалат нивните 35-36 годишни неженети синчиња како се златни деца и ако ме земат за жена ќе ме чуваат како капка вода на дланка. https://t.co/XVLdZfdkz0
10ReTweets59Favorites·Details
#2
Да тргне саботава... 😂😇 https://t.co/mF0h1EwCcJ
6ReTweets70Favorites·Details
#3
Можеби не знам да му ги погодам слабите точки да му влезам под кожа и да го разнежнам, ама затоа за 10 секунди знам од такт да го извадам..😂😂😂😂
11ReTweets40Favorites·Details
#4
Од лажни ветувања што сум ги слушнала, „од утре не пушам“ е најчесто.🤔
9ReTweets38Favorites·Details
#5
#ДоброУтро заљубени во луѓето околу вас и во себе 👑😁 https://t.co/xmO1IAlPY4
10ReTweets33Favorites·Details
#6
На некои луѓе што и да им дадеш им е малце.. Им даваш срце, тие душа ти бараат.
9ReTweets35Favorites·Details
#7
Диетален оброк 😍 https://t.co/f6LWqQIHxb
7ReTweets41Favorites·Details
#8
Не, не, не, не, не ги признавам за благо оние житни барови! 😣 https://t.co/dxkIuULHOS
7ReTweets37Favorites·Details
#9
Кога животот ќе ти плесне шамар, го вртиш и другиот образ за баланс, што не е јасно ?!
9ReTweets31Favorites·Details
#10
Џабе даваш вештачко дишење на мртов човек што нем пулс.
10ReTweets27Favorites·Details
#11
Рани душа да те слуша! 😍🍫 https://t.co/sJAnWLge1b
6ReTweets38Favorites·Details
#13
"Мало" частење не е на одмет 😇 https://t.co/Xu8GuPNUlP
5ReTweets38Favorites·Details
#14
Јас, кога си ја газам гордоста 😣 https://t.co/5l2Osd9Gy1
7ReTweets31Favorites·Details
#15
Нека ви почне неделава со јако кафе и лабави луѓе.. Утро убави 😚
5ReTweets35Favorites·Details
#16
Сите ѕвезди ги потрошив за една желба.
7ReTweets26Favorites·Details
#17
Барем ми е мило што е свесен дека нема ниедна да го сака како што го сакам јас.
6ReTweets23Favorites·Details
#18
#ДоброУтро убави, желни за кафе и заљубени во благото 😋 https://t.co/iJwgGT2ho9
4ReTweets29Favorites·Details
#19
Како да им објаснам на некои луѓе дека кога ќе уклучам камера на мобилен и се уклучува за селфи не значи дека сум нарцис туку поубаво цвеќе?? #евенезнам 😁😊😇
5ReTweets22Favorites·Details
#20
Душата кога боли, боли многу силно и никако не престанува. Плачи и секогаш велиш ај уште сега ќе се исплачам и ќе помине, ама плачи колку сакаш не поминува само боли.
5ReTweets20Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Aleksandararkenstone2813
2Бен Квикprilepcanecot12
3🕉️Лудиот Волк🕉️psychedelicludi11
4Дисперзијаdisperzija10
5Mаринчеmarincencence9
6Милка Орео 💜milka_oreo889
7Флопи-Дискетаmrgudam8
8Стормрејџ 👍👌👊strastniot8
9InADmisshontas8
10Ебате Бељаebate_belja8