TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Поглиачи @smoothmanmk
#reach: 91754   ( 140rd )
#followers: 2067   ( 1548th )
#1
Јас трудејки се да ги решам проблемите у животот https://t.co/lweAxpiB71
77ReTweets155Favorites·Details
#2
Сакала да си купи и да чува мајмун...
Сестро земи омажи се, исто е
47ReTweets143Favorites·Details
#3
Доаѓа тип кај мене у дуќан. Го немам видено 2 ипол год. Вика добил грин кард и се иселил во Њујорк. Од таму побегнал бидејки мн балканци имало. Отишол Чикаго. Прво утро пиел кафе во двор. И некој поминал со 200 на саат со цеца пуштена и отворени прозорци... секаде не има 😂
31ReTweets137Favorites·Details
#4
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
Ја чекаш
И оп се појавува цела убава таква и бутка 2 деца у количка...
24ReTweets120Favorites·Details
#5
Нова сум заследете ме https://t.co/qQ818XBrPU
25ReTweets111Favorites·Details
#6
Наместо "жал ми е" и напишав "мал ми е"...
Уште сум на seen....
28ReTweets89Favorites·Details
#7
Постави се као курвиче, ќе добиеш само ебење, постави се као жениште... ќе добиеш се...
30ReTweets83Favorites·Details
#9
Извади го - Стави го
Извади го - Стави го
Извади го - Стави го
Извади го - Стави го
Извади го - Стави го
Извади го - Стави го
Извади го - Стави го
Извади го - Стави го
Извади го - Стави го
Извади го - Стави го
Телефонот у џеп додека ја чекаш жена ти у кола а таа доцни,а се брзате
20ReTweets106Favorites·Details
#10
Ако не си заплакал на ова како дете.... https://t.co/LaqmwLhOHc
22ReTweets76Favorites·Details
#11
Ќе ги тинтраш и еднаш нема да ти е ден и ќе те одјебат...
24ReTweets66Favorites·Details
#12
-Убав збор- Железни врати отвора
-Убав збор и пиштол- Сите врати
-Погледот и папучата на мајкати-универзумот
18ReTweets69Favorites·Details
#13
Абе малку пиченце ќе мириснат и одма секс машини... каде бе така другари...
13ReTweets66Favorites·Details
#14
#ОнаКога како дете мајка ти те праќа да купиш 10 јајца и се враќаш дома со 6 јајца и кајгана
14ReTweets55Favorites·Details
#15
Фати ја за половина и за коса и нежно шепни и ...
Ги ставив по грешка џемперите на вриење...
13ReTweets51Favorites·Details
#16
Можевме вака ама ти... https://t.co/TgaQGNbghg
13ReTweets48Favorites·Details
#17
Скопје го има пуштено мај на најјако
11ReTweets54Favorites·Details
#18
Свети Валентин,
*после 5 пијачки
Свети Трифун
*после 10 пијачки
Свети Ебам
*после 15та
Свети Блок
11ReTweets52Favorites·Details
#19
Спиј ти, јас те чувам
13ReTweets41Favorites·Details
#20
На жена му ружа, на швалерката парфемче од 100еура... епа не оди така бе другари...
12ReTweets40Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Лично Ја Кандируdevojchetoli115
2Оправдано отсутенistok4498
3ЦрноКосаcrnokosa12367
4Ишаретisharet8465
5Shqiptare nga Kosovadrndrnjarinja_64
6Buçkoyelrambobtwo54
7🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat51
8Snezanasnezana2828988247
9Бен Квикprilepcanecot45
10Кроасанкаladyowinterfeii41