TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 131491   ( 13th )
#followers: 2579   ( 1238th )
#1
Само храбрите не се плашат од својата слабост.
63ReTweets134Favorites·Details
#2
Биди храбар замини без да се свртиш назад .
47ReTweets111Favorites·Details
#3
Најголемата среќа е да освоиш срце ,најголемиот грев да си играш со него.
46ReTweets102Favorites·Details
#4
Не знам за вас ама јас не сакам не најавени гости .
34ReTweets133Favorites·Details
#5
Кажавте некому денес дека ви недостига и дека го сакате ?
41ReTweets109Favorites·Details
#6
Дојде време кога со најблиските роднини се гледаш само кога се во прашање две работи .
смрт и венчавка.
За жал .
37ReTweets113Favorites·Details
#7
Стокхолм
-Шведска!!! https://t.co/xbAENkDO7D
26ReTweets137Favorites·Details
#8
Најдобрата лекција ја научив од човекот кој беше моја грешка ...
36ReTweets100Favorites·Details
#9
Нема лоши денови има погрешни одлуки и погрешен пристап кон одредени ситуации и
личности .
42ReTweets79Favorites·Details
#10
Позитивни мисли и зборови секогаш се добредојдени .
39ReTweets87Favorites·Details
#11
Нашиот живот е резултат на нашите одлуки и нашите избори.
40ReTweets74Favorites·Details
#12
Никогаш не е доцна за нов почеток .
35ReTweets87Favorites·Details
#13
Секој човек мора да сака една погрешна личност за да знае да ја цени вистинската .
32ReTweets95Favorites·Details
#14
Горда сум на себе што успеав да победам еден порок..цигарите.
13ReTweets152Favorites·Details
#15
Не си играјте со нечии чувства ,,можеби ќе ја добиете играта но ќе го изгубите засекогаш човекот.
37ReTweets76Favorites·Details
#16
За секоја болка постои причина и истата е доказ дека нешто треба да се промени во нашиот живот.
35ReTweets81Favorites·Details
#17
Кога ќе ја најдеш љубовта на твојот живот не ги заборавај пријателите .
33ReTweets83Favorites·Details
#18
Зошто да бараш нешто што веќе е изгубено...пушти го нека си замине ...тоа што заминало никогаш и не било твое .
35ReTweets76Favorites·Details
#19
Памет не се купува .
33ReTweets81Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Caribbean 1201bozinovskizlat166
2👽Aлиен'ка👽 ex Angel Dust🚬zeznataskorpija54
3Поглиачиsmoothmanmk51
4Пепа Јоноаpepajonoa50
5Јефто™jefto101ot49
6САЛЕsale_bt_45
7Црнокосаcrnokosa12345
8crvenokosata2eyeshadow42
9Evianaveevian40
10Мимикријаmajaspasovska137