TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Аритмија @snowgirly2
#reach: 101662   ( 88th )
#followers: 3438   ( 884th )
#1
Кечапмајонез? https://t.co/DiNlElzXmR
37ReTweets196Favorites·Details
#3
Екслузивни снимки од бројчаникот на Заев!!!!!!!!!! https://t.co/t6qXWZYrH0
39ReTweets124Favorites·Details
#4
Драги мамички, малку е глупаво да им дозволувате на 11 годишни девојчиња да излегуваат со комплет шминка. Не само што е глупаво и не ги личи, туку е и опасно. Ама вие си знаете.
26ReTweets135Favorites·Details
#5
На свадба 🎤🎹🎷🎶
- Доста време ерген одеееввв....
*зетот ќе полни 20 во септември
27ReTweets108Favorites·Details
#6
Абе не може шфалерката на Мијалков да ја суди Ивона, дали сте побогу вие нормални??????
25ReTweets110Favorites·Details
#7
Вака се прави тоа со архивот:
- Кој потпишал договор со фирмата за градба? Ти? Ела ваму.
*Сец рачињата.
- Кој го градел чудово? Ти? Ела ваму.
*Сец рачињата.
Пак после терајте вие и СЈО и предистражни и истражни и пичкесиматерине постапки.
23ReTweets89Favorites·Details
#8
Кога жената е заљубена во мажот, бојата на мерцедесот не е битна.
21ReTweets85Favorites·Details
#9
Немало лек кој го спасува животот при малигна хипертермија оти на никого не му текнало дека еден ден можеби ќе притреба а до сега немале таков случај??? Сите се редат со глупави изјави а единствено треба да си дадат оставка. Директорката на КАРИЛ и директорот на Хируршки Клиники.
24ReTweets69Favorites·Details
#10
Оќеј. Ме заболе мене и за даноци и за името и за сите глупости во оваа проклета вукојебина. И тоа малку надеж што имав дека со новиве постои шанса да се оправиме, полека исчезнува. Сега единствено ме интересира како детето да го испратам да живее што подалеку од тука.
13ReTweets87Favorites·Details
#11
Еве ти ја душата, на. И неа изеди ја.
19ReTweets60Favorites·Details
#12
Членовите на комисијата за доделување грантови, си ги доделиле грантовите на самите себе.
Знаете кога ќе ја искорениме вмровштината? Никогаш. А може ни тогаш.
20ReTweets56Favorites·Details
#13
Не можеш да му простиш на човек што мисли дека не згрешил.
17ReTweets55Favorites·Details
#14
А да. И онаа директорката на ГАК треба да си поднесе оставка поради глупоста со замена на бебињата.
Ти сестро ако не си способна да спречиш најбанална грешка, не верувам дека можеш да водиш таква клиника.
16ReTweets47Favorites·Details
#16
Не можеш да му објасниш ништо на човек што не сака да слуша.
15ReTweets43Favorites·Details
#17
Зрелоста на луѓето обично се гледа во однесувањето при конфликтни ситуации.
14ReTweets45Favorites·Details
#18
Машки глуперди, на жените кои ве сакаат, никогаш не им е доволно вашето внимание. И да, се лутат кога тоа внимание им го посветувате на други. И не, не е тоа љубомора.
12ReTweets50Favorites·Details
#19
😂😂😂😂😂 https://t.co/rzoMYTtxqk
15ReTweets39Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Poison Ivyhedera_genus20
2Sasho Andonovdr_koljo18
3Shqiptare nga Kosovadrndrnjarinja_13
4Aleksandarsaltwatered13
5Duchess Bananabanankata12
6Поглиачиsmoothmanmk10
7баба зинетиcentraphor0910
8Jewelskaiskulirana9
9БабаКаља ❄️katemagritte9
10една неБитнаnanu990018