TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Солидно Одлична @solidnosolidno
#reach: 6906   ( 2572nd )
#followers: 746   ( 4253rd )
#1
Никој не може да ми забрани да те сакам.
4ReTweets12Favorites·Details
#2
Ние водниве хороскопски знаци колку сме емотивни, дупло сме терсене.
3ReTweets11Favorites·Details
#3
Ај со среќа нека ми е новата работа. 🎉
2ReTweets8Favorites·Details
#4
И ај после дека вчера Раул не ја посра утакмицата шо не ги стави Митревски и Кузмановски.
1ReTweets8Favorites·Details
#5
-Срце шо сакаш да ти купам утре за Валентајн?

First of all, ич не си романтичен.
Second of all, може шише вино. Или две. Евентуално три.
2ReTweets4Favorites·Details
#6
Руска и кифлички кај кумата, кај мама, кај баба, кај тета. Руска и кифлички all day, everyday.
1ReTweets4Favorites·Details
#7
Дечко ми и купи поклон на мајка ми за роденден, а јас не. #ПрашањаКоиМеМачат
Дали да си го земе мајка ми за дома? Во која река да се фрлам?
0ReTweets6Favorites·Details
#8
Поточно нешто немам прочитано. https://t.co/O7IoomVSDw
1ReTweets2Favorites·Details
#9
Ми се јадат печурки.
0ReTweets4Favorites·Details
#10
Од утре сум на диета. Нема да јадам ништо додека спијам.
0ReTweets3Favorites·Details
#11
Колку за информација од прва рака, Каролина Манаскова кажа дека вчера Деки играл со 40 температура.
0ReTweets2Favorites·Details
#12
Го мразам месецов.
0ReTweets2Favorites·Details
#13
Колку сте неблагодарни...
0ReTweets2Favorites·Details
#14
Единствена ли сум на дождов шо се шетам без чадор и без капа и убаво ми е?
0ReTweets2Favorites·Details
#15
Се мислам додека сум во ПМС да немам дечко, зошто веќе стварно почнува да ми биде жал за машкиот пол со мене ваква.
0ReTweets2Favorites·Details
#16
Од толку што покажувам и докажувам некому колку го сакам, заборавам да му кажам дека го сакам. Се надевам не ми замеруваат.
0ReTweets2Favorites·Details
#18
И не знам зошто иако не чувствувам ништо спрема него, кога и да кажат лош збор за него го бранам...
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@tainstvenodete Швецка, а државјанство има таму...?
0ReTweets1Favorites·Details
#20
На роденденот на мајка ми, ми почина другар. ЗОШТО ЈАНУАРИ?
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Таинственото детеtainstvenodete1
2Стрела ➶zone02051
3На Диме помалиотdr_safarafov1
4Владика Петарtronovno1