TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

JaneDoe @sonjatd
#reach: 85988   ( 186th )
#followers: 6345   ( 360rd )
#1
ЕУ, отварај врата, влагаме со две нозе. https://t.co/nTGa2t91lk
73ReTweets233Favorites·Details
#2
Има некој неверојатен спокој кога ќе ставиш крај на некоја работа.
38ReTweets122Favorites·Details
#3
Бујрум на чај со рум или рум со чај. Бајка, дечки, бајка 💙 #Pamporovo 2018 https://t.co/HuyI0ViF7i
18ReTweets112Favorites·Details
#4
Читам како ја напаѓате кампањата #СегаКажувам. А јас сум толку среќна зашто после ова, во мојава професија, на многу уредници, директори, екс, сегашни ќе им е страв ку*от на мочање да го извадат. #ТркалотоСеСврти
20ReTweets88Favorites·Details
#5
Вие што не сакате снег, не можам да ви ја објаснам оваа убавина. #Pamporovo2018 Pamporovo2018 https://t.co/Ug2nCYba8n
9ReTweets105Favorites·Details
#6
Хајдемо у планине. #Pamporovo 2018 https://t.co/SRfFXO5MiK
12ReTweets79Favorites·Details
#7
Има еден муабет, што се курчиш кога не знаеш да леташ. Епа тоа.
10ReTweets19Favorites·Details
#8
Како едно од најголемите промашувања во слаткарството е името "Срнечки грб" за колач.
2ReTweets36Favorites·Details
#9
Не сум била како другите. Ц. Другите не се ко мене.
6ReTweets19Favorites·Details
#10
Телма, дајте ми број од коментаторов да му кажам шо се деси. Пошто не верувам дека знае. Ебате...
4ReTweets21Favorites·Details
#11
Не сум ја чудна. Ти си обичен.
6ReTweets13Favorites·Details
#12
Ако не па Благовестие да го вратиме.
4ReTweets17Favorites·Details
#13
Што ти е ЕУ и новата година доаѓа еден саат порано. #HappyNewYear
1ReTweets17Favorites·Details
#14
@i999y Од кога простаци се викаат конзервативци? Само некои нови термини со животот дојдоа...
2ReTweets9Favorites·Details
#15
Не знам како поинаку да му кажам на Инспекторатот да не не ебе у здрав мозок! https://t.co/aHrfQQtOz1
2ReTweets6Favorites·Details
#16
Нашиве "навивачи" навиваат само кога водиме.
0ReTweets12Favorites·Details
#17
@firerot_ И толку природно, неарогантно, човечки... не сме навикнати ние на тоа
1ReTweets9Favorites·Details
#18
1ReTweets8Favorites·Details
#19
@Goran_Man Господе, сериска проиводња на мелити 😬
0ReTweets11Favorites·Details
#20
@Karfiolka А ние со 40 сме осудени да не можеме да носиме што сакаме, туку што има број 😂
0ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Poison Ivyhedera_genus45
2i999yi999y34
3Џудитkroffni4ka23
4Mangoran_man20
5Флафиkarfiolka15
6drugarkanajvnuka11
7Г-ѓа Старкmarincepink10
8Kurac® NaBiciklu™nebiten_10
9Џекfilexfile9
10Д.Д.Ј.drndrnjarinja_8