TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sport Life @sportlifebet
#reach: 101019   ( 92nd )
#followers: 5932   ( 408th )
#1
Каков Дерби викенд нè очекува..

Сабота:
Ливерпул - Њукасл
Лацио - Јувентус
Наполи - Рома
Лајпциг - Дортмунд

Недела:
Ман.Сити-Челзи
Милан-Интер
Барселона-Атл.Мадрид
...
Реал - Гетафе
Брајтон - Арсенал
44ReTweets99Favorites·Details
#2
Влегува прилепчанец во обложувалница...
31ReTweets118Favorites·Details
#3
Некои ќе речат баг, некои ќе речат дека ПЕС е толку реална што и судијата слави со Реал. https://t.co/HcAdSWOEkH
41ReTweets87Favorites·Details
#4
Многу сакам Уметничко лизгање, грациозно е https://t.co/KPlRQgUfcP
23ReTweets83Favorites·Details
#5
Според искуства на клиентите, доколку жена ти при чистење ти го фрли тикетот во канта, најчесто е добитен.
23ReTweets82Favorites·Details
#7
Коби Брајант, прв НБА играч кој добил Оскар. https://t.co/YwshWT2MSO
13ReTweets79Favorites·Details
#8
Дарио со нов личен рекорд на трката од 1.500 метри. https://t.co/A6PgMwHiSf
15ReTweets69Favorites·Details
#9
Перфектен 14ти Февруари. https://t.co/hkeXYSAORb
16ReTweets57Favorites·Details
#10
Lebron „Криви Очи“ James https://t.co/Z1Xw44mkzG
15ReTweets56Favorites·Details
#11
што ти значи да имаш биоенергија. https://t.co/WDWCoCZsRV
18ReTweets45Favorites·Details
#12
Прашање на време е кога ќе се оформи олимпијада за животни. https://t.co/xOPc5tdqfM
20ReTweets39Favorites·Details
#13
Кога чекаш уште еден гол (втор дел) https://t.co/D3MCHGcNMi
15ReTweets52Favorites·Details
#14
од времињата кога имаше избор на тимови. https://t.co/4o1XtzxHQq
12ReTweets48Favorites·Details
#15
А ти ја чекаш за уште еден гол. https://t.co/0LqlinYu7Y
12ReTweets47Favorites·Details
#17
Со ваква клупа, измена со еци пеци пец можеш да правиш слободно. https://t.co/vtt1EfdsoJ
9ReTweets51Favorites·Details
#18
Започна сезоната на мотори или „девојче пушти ми го тикетов побрзо, ми остана надвор да работи Хондата ЦБР 1000 кубика со Акрапович издув“
7ReTweets51Favorites·Details
#19
„Братучед шо живее у Италија се знаел со другар некој на братучед му на Дибала, овој као му рекол 1 у 2 ќе ја правеле“..
7ReTweets50Favorites·Details
#20
Пред да започне новата мото сезона, ако се нема пари за добар мотор.. и другарот ќе заврши работа. https://t.co/iJeloGuKbF
12ReTweets35Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mozzart Makedonijamozzartmk5
2Тешко Насtesko_nas5
3Секси сум сиmalosexystomace4
4Острогонpoliedar3
5Ебате Бељаebate_belja3
6Boris⚔Nevermoreborisnevermore2
7Менгелigormengel2
8Saint Stefanstefansman2
9Грам Позитивенgrampozitiven1
10Царевата Ќеркаcarevata_kerka1