TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мрчатор @strshlen
#reach: 129248   ( 20th )
#followers: 27980   ( 2nd )
#1
#ОнаКога кришум одиш до фрижидер https://t.co/ZQs6TKlod9
87ReTweets247Favorites·Details
#2
Жената заслужува сé.
Но не секоја.
95ReTweets190Favorites·Details
#3
Влавот во мене се радува https://t.co/Csan0Y3YjB
53ReTweets181Favorites·Details
#4
#ОнаКога си сам против сите https://t.co/X5rlh96ksK
45ReTweets183Favorites·Details
#5
#ОнаКога живееш со девојката https://t.co/ZMNRhfTc0H
56ReTweets144Favorites·Details
#6
Подобро на дедо најубавиот, леонид, чергичето на тркаљовка, отколку сдсмовските и вмровските твитови на некои олдскул твитерџии кои не заследиле некои нови од 2012 г.
48ReTweets161Favorites·Details
#7
Јас за роденденот не се возбудувам, не па за нова година.
55ReTweets127Favorites·Details
#8
Ти навистина мислиш дека љубовта нема да те полуди?
Таман си почнал да си играш со неа, ни сам нема да забележиш како таа започнува да си игра со тебе.
Таа брзо започнува да се влева во твоите вени... Право во твоето срце.
Се противи, експлодира, вреска доколку ја стиснеш во себе
55ReTweets118Favorites·Details
#9
Политиката во една слика https://t.co/NELhRXHGlg
53ReTweets115Favorites·Details
#10
Те обожавам тебе, ти диво и прекрасно суштество....
52ReTweets112Favorites·Details
#11
Не турнавте режим со пенкало, само го апдејтувавте.
45ReTweets125Favorites·Details
#12
Молчењето не е секогаш злато
52ReTweets97Favorites·Details
#13
Јас: Секогаш се крстиш кога си во кола?
Инструкторот: Само кога ти возиш...
41ReTweets128Favorites·Details
#14
На ракометариве да им се исплаќаат патни трошоци, злато ќе донесат. А не ко пратенициве, двојазичност.
42ReTweets118Favorites·Details
#15
Сеа ќе молчиме на два јазици.
43ReTweets113Favorites·Details
#16
Хахахахаха, пичка ти матер, ахахаха https://t.co/b1gfuicgiy
38ReTweets124Favorites·Details
#17
1-ви Јануари - Денот кога лежиш, стануваш, јадеш, па лежиш, стануваш, јадеш...
37ReTweets126Favorites·Details
#18
#ОнаКога те гушка некоја далечна роднина, а ти не знаеш која е таа... https://t.co/T3KYHwH19c
36ReTweets118Favorites·Details
#19
Од толку ѕвезди на небото, ти најде срцево да ми го украдеш...
Тибам тоа...
42ReTweets99Favorites·Details
#20
Мојот живот е како текст одпесна на Сара Мејс. Бесмислен.
38ReTweets110Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Реаленneutralen_8
2💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev6
3[Не]Видливиот™jovica_c6
4Џудитkroffni4ka5
5Једноруки Крстивојеjednorukik5
6Tinatinad_a_r_k5
7Д Зороthe__zorro5
8Психо Бубзtwitercegirl4
9Bravadonikogaspojce4
10Шишаркаshisharka_4