TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сушанто Рој @susantoroj
#reach: 85199   ( 194th )
#followers: 7479   ( 266th )
#1
Дечки ајде за Марина да не го изгуби видот #Донирај
*T-mobile 070/071/072 143 191
*Vip/One 075/076/077/078 143 467
Или пак на сметка( Комерцијална Банка) со назнака- За Марина Јовановска 300007100530695 https://t.co/mRcHjCISrc
141ReTweets35Favorites·Details
#2
Колку би било убаво на овој гест да се приклучат сите кафани https://t.co/4Hl5TB85L9
44ReTweets108Favorites·Details
#4
Мене не ми треба БМВ за да бидам сељак :)
17ReTweets57Favorites·Details
#5
Добро бе толку ли нема кој да го утепа кретенов? https://t.co/Hq4PmGM9x7
12ReTweets45Favorites·Details
#6
Среќен сум, ги нервирам другите 😃
16ReTweets31Favorites·Details
#8
Кој е на ред сеа?...Сашо педерот (директор) на Театар Комедија https://t.co/xi5kj1Vg0R
12ReTweets29Favorites·Details
#9
#10
- Ајде излагај од веце скапа внатре!
~ Уште 4% мамоо.
10ReTweets28Favorites·Details
#11
Ваков лидер ни ДУИ немале! https://t.co/Z9muVztDOo
9ReTweets26Favorites·Details
#13
Само да ве потсетам! https://t.co/7Ej7CHFvOr
6ReTweets27Favorites·Details
#14
Mace te gledam i ti ne mozes da zaspies https://t.co/JraV72brbZ
4ReTweets27Favorites·Details
#15
Чива е сликава да му дадеме пехар? https://t.co/3xQEuBFTId
3ReTweets27Favorites·Details
#16
Мене некако ми се влага во собрание.
5ReTweets20Favorites·Details
#17
Им се погодил животот https://t.co/kpT5hU60EH
6ReTweets16Favorites·Details
#18
Иванов до кај си со одземањето на мандатот?
7ReTweets13Favorites·Details
#19
Многу сте изнаоблечени ко за нација што љубовта ги грее...
4ReTweets19Favorites·Details
#20
Реално... https://t.co/0vAib9eRnb
4ReTweets16Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🔔 БизуБизуim_reincarnated7
2Аурора Бореалисelenatviteralis4
3Тетка Икиtetkicai3
4[Не]Видливиот™jovica_c3
5небиднина 👒nebidnina2
6JasMinjasubavina2
7Били Џин Боровницаnemieshvalerka2
8Мачорот во чизми1machka2
9Octoberauuttumn1
10Адмиралvodacot1