TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ексел @tactralala
#reach: 27041   ( 1266th )
#followers: 1850   ( 1741st )
#1
Прочка <3 https://t.co/l50tebmkZH
5ReTweets5Favorites·Details
#2
Денес 16.02.2018, префрлиле пари-посебен додаток за лица со посебни потреби. Ова не се случило во последниве 10 години. Ги добивавме во март па некогаш дури и во април и тоа на крај на месец.
2ReTweets11Favorites·Details
#3
Пу датибам
3ReTweets7Favorites·Details
#4
Заев бил малер, Раул ја продал утакмицата и Груј нема пасош.
Само едно е точно.
1ReTweets13Favorites·Details
#5
What a time to be alive. https://t.co/AQu0RrEv75
1ReTweets12Favorites·Details
#6
Диме Спасов си дал оставка. Ох не бе, Дац си дал оставка, Диме уште го бркаат албанци од серава блиски до сдс.
3ReTweets6Favorites·Details
#7
@ViksaaSkool И на Наталија експертизите исто така https://t.co/LYYw6CkVGD
3ReTweets3Favorites·Details
#9
Одвај чекам утре од економски експерти да се трансформираме во ракометни <3
1ReTweets8Favorites·Details
#10
Добрутро https://t.co/Ed6ny89ShL
0ReTweets8Favorites·Details
#11
Ненаспано добро утро
0ReTweets8Favorites·Details
#12
Добра ноќ. https://t.co/WoOmY556Gz
0ReTweets7Favorites·Details
#13
Значи превкусно. Да си знаете https://t.co/qoee89inY7
0ReTweets7Favorites·Details
#14
Vodka schweppes, stirred not shaken.
1ReTweets3Favorites·Details
#15
Добро утро. Уште е јануари.
0ReTweets6Favorites·Details
#16
Добро утро
0ReTweets6Favorites·Details
#17
Ние заслужуваме само споменици и ништо друго. Уште повеќе споменици. Многу многу споменици.
0ReTweets5Favorites·Details
#18
А бе бетмен почнавте да го браните? Со мешање баби и жаби од судски процеси? Со подбуцнување на национална основа? Ае гит
0ReTweets5Favorites·Details
#19
Добро утро
0ReTweets5Favorites·Details
#20
@Mee_Yah_ Со вукојебина, со све!!! 😀
1ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Зојаzojastoja7
2elverdaderopesimistatherealpsmst3
3Ondinemarsdreaming3
4Др Арсланагићarslajemenibog3
5The educated брадаviksaaskool2
6џи џи Еџedge9722
7Maximum Overtrollmaximovertroll1
8Jasbrlabrla1
9igor perkovskiigorperkovski1
10Ст.Петерзбургstpetersbrg1