TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Д Зоро @the__zorro
#reach: 108105   ( 68th )
#followers: 21929   ( 7th )
#1
Колега на татко ми имал 3 ќерки и сакал машко и кога конечно му се родило машко го крстил Моме. Епа нема посмешно 😂
86ReTweets385Favorites·Details
#2
-Кој го изеде благото?
-Не знам. https://t.co/tZHMONvu7Z
49ReTweets199Favorites·Details
#3
Аеродромот нека се вика "Те сакам ко другар"
50ReTweets156Favorites·Details
#4
Добра ноќ https://t.co/4shDPMQ11j
36ReTweets135Favorites·Details
#5
Дојди малку, кликнав нешто https://t.co/ITQteACE3z
25ReTweets156Favorites·Details
#6
Се чувавме за со Данска https://t.co/ARZzLVHeEu
26ReTweets116Favorites·Details
#7
Сите ствари ви се небитни се дур не ви се десат вам
30ReTweets90Favorites·Details
#8
-Шо ќе праиш за Валентајн?
-Шо ден паѓа?
-Среда.
-Ќе те блокнам.
28ReTweets96Favorites·Details
#9
Дечки ај да напраиме петиција работната недела да трае 4 дена со 3 дена викенд пошо не се издржува више ова
18ReTweets124Favorites·Details
#10
-Абе остај го па и ти дете е.
-Не е дете, говедо невоспитано шо се дере е.
22ReTweets112Favorites·Details
#11
Сакај ме ма вакви ќе ти праам https://t.co/WCc8nr8d6v
17ReTweets117Favorites·Details
#12
Преку кур од Срби шо цел живот живеат у Македонија и уште причаат српски језик. Идите у три лепе пичке матерне.
С поштовањем, Д Зоро
13ReTweets122Favorites·Details
#13
-Мамо ме боли грло.
-Од компјутерот ти е.
24ReTweets86Favorites·Details
#14
Влага геј шиптар од провинција, трујач на кучиња, близок до СДСМ, во Силбо со чоукер, цигара, и купаќи со реси и нарачува кроасан со глутен
21ReTweets93Favorites·Details
#15
Денес и Стевчо Јакимовски удрил во мотоциклист.
Ја викам да смениме име у Република Којтидадедозвола Македонија
21ReTweets86Favorites·Details
#16
Симпатијава има симпатија а не сум јас, животе ваучеру од Бершка
17ReTweets89Favorites·Details
#17
Аеродромот да го крстат "Чекајте малце другари"
17ReTweets84Favorites·Details
#18
Колку слики става со дечко ѝ, коа ќе раскинат ќе треба да го брише профилот
19ReTweets71Favorites·Details
#19
Сакам само мирен живот без стресови, многу ли барам?
17ReTweets75Favorites·Details
#20
Кога нешто чекаш со нетрпение универзумот ќе најде начин да ти ебе матер за да не се случи тоа
22ReTweets58Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1емаglinenaa17
2el4e_zel4eelcezelce14
3Еднорогbrienneoftart10
4Azgan Maraazganmara7
5Snezanasnezana282898827
6Калуѓеркаkalugjerka7
7Duchess Bananabanankata6
8Фред Д Редfred_the_red16
9Тутан Камонivocmon6
10Sport Lifesportlifebet5