TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Баба Ванѓа @tikemikazes
#reach: 15200   ( 1879th )
#followers: 1600   ( 2029th )
#1
Здраво дечки, ова е Леа и си бара дом :) кој ја сака инфо во дм :) https://t.co/vQwAaU2RCD
5ReTweets1Favorites·Details
#2
Едвај чекам да си заминам од држава каде што сите имаат поголеми права од мене.
3ReTweets6Favorites·Details
#3
Мене ми падна шеќерот, се важи?
2ReTweets7Favorites·Details
#4
Прашање, без лутиш. Ако е толкаво богатство да се знаат повеќе јазици, зошто 70% од албанците не знаат македонски?
3ReTweets4Favorites·Details
#5
@MarkantenMomak @darkhour_seeker А зашто е битно со кој била, ако сега е со него? Ако го изневерува, кажи му, ама нејзиното сексуално минато не е ничија работа. Зашо она не може групњаци, а ти можеш. Аман веќе.
1ReTweets7Favorites·Details
#6
@pikabu00 Има етички вегани. Они и мед не јадат затоа што е експлоатација на трудот на пчелите.
1ReTweets6Favorites·Details
#7
Кај се пратениците и советниците шо викаа дека ќе го слушаат народот да одгворат бар на едно прашање? Или со пари си ги затнавте ушите?
2ReTweets3Favorites·Details
#8
Дечки, до кога ќе осудуваме луѓе врз основа на број на партнери? И до кога машко шо ебе се шо движи е најјак фраер, а женско со двајца шо спиела е курва? Аман средете се.
1ReTweets5Favorites·Details
#9
Од хаштаг шо требаше да охрабри луѓе да зборат за трауматично искуства, да ги надминат и да ја кренат свеста, направивте политика. Дебили.
1ReTweets5Favorites·Details
#10
Ние во кутија со машнилка им го даваме. -.- https://t.co/3pgFzJWVJ8
2ReTweets2Favorites·Details
#11
Ние со еден јазик воопшто не се разбиравме, не па со два.
1ReTweets4Favorites·Details
#12
@Act_A__Fool @MarkantenMomak @darkhour_seeker Лоша личност не е исто со богата сексуална историја. Тоа ми е поентата.
1ReTweets2Favorites·Details
#13
@Goran_Man Ништо не ги надмниува влошките „Снаа"
0ReTweets4Favorites·Details
#14
Искуства со аплицирање за мастер во странство, Германија, Шпанија, Швајцарија, некој да сподели? Благодарам ^_^
1ReTweets1Favorites·Details
#15
@MarkantenMomak @darkhour_seeker Те молам, не ме знаеш и не збори за мене. Кандида можеш и заради нарушена рН средина да имаш, и тоа нема врска со секс. А за полови болести се информира партнерот, и се користи кондом. А тебе која би те земала, ако судат како тебе?
0ReTweets4Favorites·Details
#16
@commander_beer Другарка ми за малку ќе беше силувана од тип шо и се свиѓал.И имам одбивано луѓе шо ми се свиѓале затоа шо ми рекле каков гз или ме шлапнале
1ReTweets1Favorites·Details
#18
Убаво е ова сабајле полагам а книга не сум пипнала. уште поубаво е шо си го гледам данило дабич место да учам
0ReTweets3Favorites·Details
#20
Дали ви е битен бројот на сексуални партнери што ги имал вашиот партнер пред вас?
1ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ДимуРmarkantenmomak29
2EmptyPersonadarkhour_seeker28
3Ненајаденact_a__fool16
4Слимmakemakema_14
5Махоскиkmahoski4
6Анаbiberkovska4
7Aleksandar Bajkovabajkov4
8Скајлајнprkosot4
9iBOYyelrambobtwo4
10rowdy boywaywrdswagabond3