TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tрkаљофкa @trkaljofka
#reach: 98319   ( 101st )
#followers: 4035   ( 721st )
#1
Карте за концерт на Азис ќе бидев во ограничен број затој што сељаци су у неограничен
49ReTweets152Favorites·Details
#2
Заболи те истина па почнуеш да вреѓаш
#Фиромче 💛
35ReTweets113Favorites·Details
#3
Кажите ву на дотичну што ме блокирала друг пут кд ќе украде нека не пишуе дека е #Виц него слободно нека пише дека е од мене нема да ву се наљуту https://t.co/EgzVzPyGLL
23ReTweets125Favorites·Details
#4
Предлог закон
- Да се забрани приступ до социјални мреже на психичко растроени личности
27ReTweets97Favorites·Details
#5
Ми у Куманово имамо 50 нијансе на турбофолк
24ReTweets103Favorites·Details
#6
Не може да смрдиш ако редовно се бањаш
24ReTweets98Favorites·Details
#7
Још Марте Наумоска фали на бину и да бидев комплет
20ReTweets110Favorites·Details
#8
Диво Насеље сликано вчера со Samsung Galaxy S12 Edge https://t.co/gqgAKGHLOj
15ReTweets125Favorites·Details
#9
твит од иднината
која генерација си?
- условна
25ReTweets83Favorites·Details
#10
Сашко Коцев док да искочи Кили ќе ги додели сви награде
21ReTweets90Favorites·Details
#11
Мало невнимание и ќе ожениш мисица
19ReTweets94Favorites·Details
#12
Ако не па ми да се направимо сол па да се фрљамо по улице
25ReTweets76Favorites·Details
#13
Од ,,наше дете е" си патимо
21ReTweets75Favorites·Details
#14
Недај боже да имаш различно мислење од женско на твитер одма се умеша ебач
18ReTweets81Favorites·Details
#15
У свако друштво има по едн што увек ги чека другари на аеродром
15ReTweets74Favorites·Details
#16
У Куманово има повише диџеи него народ што слуша техно
10ReTweets84Favorites·Details
#17
Ќе дојде време кд тија у Бардовце ќе бидев најнормални у државу
14ReTweets71Favorites·Details
#18
Предлог закон
- Нас што не смо служиле војску да ни средив за у Авганистан
13ReTweets70Favorites·Details
#19
Како сесрето мое
Нигде нема друго
Поголема од кифла
Уште поголема од југо

Обожава книги
И твитер будали
Кога види краден твит
Одма се пали https://t.co/13BBeG2LRh
16ReTweets61Favorites·Details
#20
Ако гу ебеш не мора да значи дека треба да имам исто мислење сас њума
18ReTweets52Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Buçko Blockableyelrambobtwo260
2💖Џесика Blockable 💖jovanka008148
3Ишаретisharet84132
4Поглиачиsmoothmanmk65
5Арсеналовецarsenalec763
6Дарлаmitevskad43
7Бажоzstaka38
8Лично Ја Ниавоdevojchetoli37
9Ненајаденact_a__fool22
10Ракунhumoroidm17