TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сара; @trnorushka
#reach: 62356   ( 429th )
#followers: 3759   ( 781st )
#1
Мојата штедлива дванаесетгодишна братучетка ќе слави Нова година дома со другарките и им рекла на сите да донесат по едно дрво за греење.
42ReTweets222Favorites·Details
#2
Кога ќе ти паднат критериумите за хумор https://t.co/yizd66FXVF
11ReTweets53Favorites·Details
#3
Изгледа сум омилената внука https://t.co/xXJtXSKuFS
2ReTweets45Favorites·Details
#4
Толку сум здебелена што ни бабата на пазар веќе не сака да ме мажи со внукот.
2ReTweets33Favorites·Details
#5
Да дечки, еве од Бершка рандом ќе дадат над милион евра за 25к следачи. Така функционира онлајн маркетинг. Скроз.
5ReTweets20Favorites·Details
#6
Браво за обезбедувањето во Салун што реши да избрка дечко со тоа што со цела сила ќе го бутне у мене и еве сега многу ми е убаво дома со шинат зглоб и ненормални болки. Супер искачање, баш сакав вака да ми заврши вечерта.
4ReTweets18Favorites·Details
#7
Со изгледов од основно можам да си направам тиндер акаунт interested in women. https://t.co/xMyld0J9Ms
0ReTweets25Favorites·Details
#8
Една недела со скршена десна рака и мислев барем ќе ослабам, ама само се научив побрзо да јадам со лева.
1ReTweets16Favorites·Details
#9
Мојата дванаесетгодишна братучетка денес се маскира во Харли Квин па си ги купила овие за да и одат со маската. https://t.co/aKv5GOV42s
0ReTweets19Favorites·Details
#10
Сакам да одморам вечерва, за на Нова година одморена да лежам.
0ReTweets14Favorites·Details
#11
Кога ќе си заминеш од фирмата ама не и пд предновогодишните забави 💕 @Izi_Pu https://t.co/OCyXHNMP5I
0ReTweets13Favorites·Details
#12
@ris_klitoris Тетовчанка :D
0ReTweets13Favorites·Details
#13
Фацава ми е: тргајте ме од овде, левиов Дедо Мраз е пијан. https://t.co/jAEGwHCCoC
0ReTweets12Favorites·Details
#14
Што правиш кога си загрижен за нешто што никој не смее да дознае дека ти се случува?
2ReTweets6Favorites·Details
#15
За ова ли фатив лани бидермаер?
0ReTweets11Favorites·Details
#16
Спамов сака да ми каже нешто. https://t.co/IHmZgcrJae
0ReTweets10Favorites·Details
#17
Настанов ме научи да не паничам кога зборувам пред луѓе 💕 https://t.co/Nh6EobO3vv
0ReTweets9Favorites·Details
#18
ми се јадат сарми, цели, вака некако знам дека сум пораснала.
1ReTweets5Favorites·Details
#20
Од саботни вечери. https://t.co/CMG59SuQbc
0ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ИзиПуizi_pu3
2illegal beautyprotector9922
3Соломон Бичакчичsolomonsflo2
4Зазабузао базузаоpogresicovek1
5Имам девојкаseirdotmk1
6Сплинтерsinisa_goliotok1
7тажен рисris_klitoris1
8Les meraqueslecaffeine1
9Кралица Царref1
10Biser4ekradljivacsrca1