TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Зелена @umnicapametnica
#reach: 3178   ( 3274th )
#followers: 886   ( 3632nd )
#1
Жално е што многумина наместо со партнерот заспиваат гушнати со телефонот!
1ReTweets3Favorites·Details
#2
Еднаш ќе си речеш сабота ќе се наспијам конечно, ама не светот кова завера и те будат во 7!
1ReTweets2Favorites·Details
#3
Како изгледам кога излегувам со другарките, а како дечко ми замислува дека изгледам https://t.co/Elcp84i1iT
0ReTweets4Favorites·Details
#4
Јас: абе, нели мачка ќе земевме...
Тој: па да посвоиме некое шо знам
Лара: https://t.co/1T4XasG4kq
0ReTweets2Favorites·Details
#5
Оди еднаш во теретана и одма експерт... Јас цел живот вежбам уште ништо не знам.
0ReTweets2Favorites·Details
#6
Запрепастена од од човештвото... Луѓето се изненадуваат од манири. Незнаат како да реагираат кога ќе слушнат извини, повели, молам
0ReTweets2Favorites·Details
#7
Да сабота е и сакам да одморам и не дефинитивно не сакам да те трпам тебе и твојте безобразни деца и ме боли кур што вереникот мој ти е девер!
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии