TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Филиза @unejardin
#reach: 51873   ( 590rd )
#followers: 2066   ( 1550rd )
#1
Некогаш се што треба е да почекаш.
23ReTweets43Favorites·Details
#2
И разно разни други дескрипции 😂 https://t.co/ZHGSHmjEgw
12ReTweets73Favorites·Details
#3
нејзиното височество Флија 😋 https://t.co/8PpSHRs474
7ReTweets63Favorites·Details
#4
Од борилачки вештини знам бегање.
12ReTweets35Favorites·Details
#5
Или многу ти мисли глаата или имаш неодолива желба за внимание.
12ReTweets25Favorites·Details
#6
Јас сум крива што дозволувам да ми го гнасиш мојот тајмлајн. Никој друг.
8ReTweets26Favorites·Details
#7
Фокус бе жено, фокус!
7ReTweets25Favorites·Details
#8
Ретка несебичност. Ретка енергија и капацитет. Реткост.
8ReTweets14Favorites·Details
#9
Sometimes it is not what you say, but the way you say it.
7ReTweets16Favorites·Details
#10
Украдено и благо модифицирано:
"Еден од начините за истакнување е преку т.н. тролање на другите (иако она шо го викаат тролање не е ни блиску до она шо треба да е)", со есенца: "види колку сум паметен". Ама топ!
7ReTweets16Favorites·Details
#11
Some things are simply beyond our control.
8ReTweets10Favorites·Details
#12
Ја сакав како мала
Donna Summer - Unconditional Love (Official Video) https://t.co/MfoNRoAA6H via @YouTube
7ReTweets13Favorites·Details
#13
Шпорет и кафе како резервен упаљач. My skin tan likes this.
Добро утро:)
2ReTweets26Favorites·Details
#14
“Инстант лифтинг за измазнување на брчките” (со крема). Уште бе има вакви реклами?
5ReTweets15Favorites·Details
#15
Све се промовишете, и сите на различен начин.
4ReTweets18Favorites·Details
#17
Еве сакам да ве читам, ама се плашам сонцево да не исчезне. Она што ме разбуди. 🌞
4ReTweets16Favorites·Details
#18
Did you colour me happy?!
5ReTweets12Favorites·Details
#19
If you can be a president, I can truly be anything I want. That’s ladies and gentlemen ‘lead by an example’.
5ReTweets11Favorites·Details
#20
Многу често работите се во доживувањето.
4ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Др Арсланагићarslajemenibog54
2Jewelskaiskulirana37
3Shqiptare nga Kosovadrndrnjarinja_28
4Kurac® NaBiciklu™nebiten_22
5Evianaveevian11
6Girl With Mousy Hairkalakurnica8
7Igorspacebloomp8
8облакoblakpodmore6
9Војкицаmichaelsaric15
10Motah - Клингонскиmotah235