TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 35610   ( 963rd )
#followers: 1187   ( 2767th )
#1
Од утре (08.02.) моите слики ќе бидат изложени во Ап(о)тека во МКЦ, кој сака може да ги види/купи :)
13ReTweets27Favorites·Details
#2
Под црвени сијалички, гласна музика, со распуштена коса и сиви гакички си играм пред огледало и изгледам најубаво на цел свет!
2ReTweets35Favorites·Details
#4
Дечки, продавам мали маслени слики на платно. Повеќе инфо у дм.
5ReTweets11Favorites·Details
#6
Umorna sum a ne mi se spie,gladna sum a ne mi se jade, zedna sum a ne mi se pie.
1ReTweets12Favorites·Details
#7
Ne gi zasluziv jas tie blokovi.
1ReTweets12Favorites·Details
#8
Еј, а кој ќе ми подари маче??
2ReTweets8Favorites·Details
#9
Донт вори би хепи.
0ReTweets13Favorites·Details
#10
Ти дозволувам да си играш со мене само зашто си многу добар у тоа..
1ReTweets9Favorites·Details
#11
Си завидувам колку добро играм.
0ReTweets11Favorites·Details
#12
Мене другар ми денес ми рече: "Ја серам иначе, ако те интересира" https://t.co/mW0NOxT9RH
2ReTweets3Favorites·Details
#13
Ми се виде ко плескан газ од кој излегува гомце.. https://t.co/htReKhI0Rq
0ReTweets9Favorites·Details
#14
Ма но ме интереса.
0ReTweets8Favorites·Details
#15
Седнете на шолја или клекнете у некој двор и исерете се од себе.
1ReTweets4Favorites·Details
#17
Site li ispozaspavte mve??!!
0ReTweets6Favorites·Details
#18
Ајде да си играме.
0ReTweets5Favorites·Details
#19
Другар ми позира со мојата дрогичка..
0ReTweets5Favorites·Details
#20
Konecno i jas da slusnam "kazi mi nesto ubavo".
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1PepiPepitoperopepito6
2K-Real1krealdeal5
3Goran Peoskiazder5
4Курослав Пичковиќ.p_angjelkoski4
5∆имитарrfrnt4
6Master of Disastergoranpfcmkdsk4
7Macronimamacronima4
8Џинџеротi_am_dimovski3
9Go, Devil Sith. LMevilgrouse3
10Лудотворецlepotansmotan3