TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Маци @viktorynik
#reach: 49987   ( 636th )
#followers: 11070   ( 107th )
#1
He got me at брат. https://t.co/1biVlsSIud
20ReTweets90Favorites·Details
#2
10ReTweets36Favorites·Details
#3
Скроз на место. https://t.co/1hPp46mPIa
7ReTweets39Favorites·Details
#4
#5
„Денеска е најдепр...“ https://t.co/QLcXyZIsuk
8ReTweets24Favorites·Details
#6
Само ветер луѓенца.
7ReTweets25Favorites·Details
#7
3ReTweets23Favorites·Details
#8
Така си е.

*Пола твитер: Како си е? Не го гледам твитот. https://t.co/Aavvpm4Ln4
0ReTweets25Favorites·Details
#9
Meet the woman who takes selfies with street harassers

https://t.co/LLL0NPi9pT

#сегакажувам
4ReTweets5Favorites·Details
#10
Уште една минута и ќе имаме бесплатен автобуски превоз.
0ReTweets15Favorites·Details
#11
@elonmusk I love you 😍
1ReTweets10Favorites·Details
#12
Покроце со суперлативите.
1ReTweets10Favorites·Details
#13
Шо нечоек треба да си за да ме блокнеш бе.
0ReTweets13Favorites·Details
#14
Надвор од дома
20% батерија на мобилниот
Имам две екстерни
Имам 0 кабелчиња за да ги поврзам https://t.co/yHOooh7lJq
0ReTweets12Favorites·Details
#15
Зајче ви посакува srecen den. https://t.co/tFSCaMAweK
2ReTweets6Favorites·Details
#18
@pikabu00 Не те слушам, се дотерувам.
1ReTweets7Favorites·Details
#19
@MaximOvertroll Не му работи спејсот :/ https://t.co/xkNKC5HcHh
0ReTweets9Favorites·Details
#20
0ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Maximum Overtrollmaximovertroll16
2Секси сум сиmalosexystomace11
3Milanezotzkacarski9
4ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni8
5Џотоgiotto_mkd7
6Goran Peoskiazder7
7Elon Muskelonmusk7
8Скорќеkapnkrk7
9Боб Мареmackodetegradsk6
10Mindрluмbеrmindplumber6