TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Стврднат @vlatkovski
#reach: 25675   ( 1313rd )
#followers: 1397   ( 2349th )
#1
Младо кромиче оупен сизн ❤️ https://t.co/RoM8ypONfn
3ReTweets22Favorites·Details
#2
Да си го пуштиш детето на концерт на Раста и Ана Николиќ ја го сваќам ко знак дека те боли цефка за најмилото.
3ReTweets10Favorites·Details
#3
Ќе раскинеме ама ќе останеме другари, тоа е исто како - Ми умре кучето ама ќе си го чувам.
2ReTweets11Favorites·Details
#4
Да дефинираме, „имам многу работа“ е исто као „ќе се чуеме деновиве“. Нити ќе се чуете, нити има многу работа.
1ReTweets10Favorites·Details
#5
Ми треба нешто вакво, со вакви димензии. Знае некој каде има вакви мини софи? https://t.co/lF0SDcPYeA
3ReTweets2Favorites·Details
#6
Се можам да истолерирам, почитувам туѓо време, оставам простор за кажување точно време саат два три шест! Ама коа ќе ми кажеш после 6 саата дека ќе дојдеш тогаш ДОЈДИ ТОГАШ ДА МУ ЕБАМ МАТЕР!
1ReTweets7Favorites·Details
#7
Многу битни работи се кријат зад не е битно.
1ReTweets7Favorites·Details
#8
Не сакам мене да ме разбира! Сакам она самата да си се разбира!
1ReTweets6Favorites·Details
#9
#Win

DORITOS BLAZE vs. MTN DEW ICE | Super Bowl Commercial with Peter Dinklag... https://t.co/cemdS5sE5G
2ReTweets3Favorites·Details
#10
Тажно е како детските сонови да се биде нинџа или џедај се деградираат во тоа да се биде без долгови или да се биде пијан.
1ReTweets5Favorites·Details
#11
За мене Шилегов до сеа нема ништо напраено за градов. Ако продужи вака ќе ми се потврди тезата дека е шарлатан со слатки зборови.
0ReTweets7Favorites·Details
#12
Луѓе сакајте се, љубовта не познава граници, рече малата и влезе во порше кајенот на чорбаџијата.
1ReTweets4Favorites·Details
#13
Една од новите млади колешки ми вика, како издржуваш за викенд да не си слободен. Викам и ти ко ќе осетиш како е да заработуваш сама ќе викаш што е тука е, мама и тато ко ќе ти го секнат приходот. И замолкна....
1ReTweets4Favorites·Details
#14
Има мажи, само треба да знаеш ТОЧНО каков бараш, тоа шо неможеш да најдеш те јебе неодреденоста.
1ReTweets3Favorites·Details
#15
Шо знаат децава како е да го глеаш Топ Ган у кино.
0ReTweets6Favorites·Details
#16
Утрински вежби. Лекција бр1 https://t.co/9oaourVlpd
0ReTweets5Favorites·Details
#17
Ко ќе ве викнат некаде на ручек дома, од бон тон понудете се да помогнете околу садовите. Не боли.
АКО сте на гости.
0ReTweets5Favorites·Details
#18
Иам колега, секој ден јаде нудли. Неможам да го сватам. А пробувам.
0ReTweets5Favorites·Details
#19
Pretty Woman глеам на Фокс Лајф од шо иам живот.
0ReTweets5Favorites·Details
#20
Никој не се прашуе зашто неаме 60 пратеника. За кој кур ни се 120 ?
0ReTweets5Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Jewelskaiskulirana44
2Професор Цветковиќtome_corner13
3Sasho Andonovdr_koljo12
4Mangoran_man12
5Френки Синатр@komardzija288
6Бактеријаesherihiacoli8
7Tрkаљофкatrkaljofka7
8Minelawitches7
9Darko Lazarevskidlazarevski4
10Рокселанаhasekih3