TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џеновезе @xenoveze
#reach: - -
#followers: - -
#1
ВРВ!!!! 😂 https://t.co/6ePyhYZQXs
201ReTweets396Favorites·Details
#2
28ReTweets94Favorites·Details
#3
Многу ме иритира фактот дека пола млади не работат од помислата "да бе ќе му работам на некој за 12000 денари", па подобро да работиш моментално за толку отколку да чекаш од твоите 100 денари за кафе
16ReTweets93Favorites·Details
#4
Slikaj me edna spontana https://t.co/dHjs58jhRG
17ReTweets74Favorites·Details
#5
Овој петок на 08.12.2017 граѓаните од целиот Југоисток и пошироко на протестен марш каде уште еднаш сите заедно во еден глас ќе кажат дека во Македонија место за рудници со отворен коп НЕМА.
Повеќе информации на евентот: https://t.co/XTYZyPKNeU
#Протестирај #СпасЗаВаландово https://t.co/G8q7DYf9Ye
26ReTweets23Favorites·Details
#6
Da pominam da te zemam ili da zemam da te pominam? https://t.co/AtrKA2IZZg
14ReTweets42Favorites·Details
#7
Би твитал повеќе, ама тие јамболии во када нема сами да се изгазат
10ReTweets40Favorites·Details
#8
Сакам да одам во странство, да живеам 20 години и да се жалам како таму не чини
11ReTweets35Favorites·Details
#9
Крстот за Водици може да се фрла комотно и на Рекорд
9ReTweets40Favorites·Details
#10
Резервации во дм https://t.co/bJhpTB0dSQ
9ReTweets36Favorites·Details
#12
6ReTweets28Favorites·Details
#13
фејв ако ти е жал што јовица треба да стане во 6 сабајле
2ReTweets37Favorites·Details
#14
6ReTweets25Favorites·Details
#15
Da razgledame i na drugi mesta, ke se vratime pak
6ReTweets24Favorites·Details
#16
Ако не ти пуштаат к-15 на работа, дојди јас ќе ти пуштам на јутуб
6ReTweets19Favorites·Details
#17
vecer imam intervju za reborn https://t.co/8HdDmDK1ZY
2ReTweets29Favorites·Details
#18
Бев на доктор, ми најдоа камен во бубрегот, шеќер во крвта и s e s t r a t i во срцето
2ReTweets28Favorites·Details
#19
Кој ги пушти очекувањата на најјако?
5ReTweets19Favorites·Details
#20
Во светот улиците се правени по стандарди за водата да не се задржува на асфалт, само во фиром се правени да бидат мини базени кога ќе заврне дожд
3ReTweets24Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1M I N E R V Afeminavenenata49
2🚜 Земјоделски Клан 🚜vmro_do_grop48
3🇦🇱 Командант Шеваљ Jr. 🇸🇦el_megunogovic34
4Леголасvajldy28
5г.Влатко Вердерvlatko_werder28
6Бажоzstaka27
7Венцо Утовар-Истоварkamijon00725
8[Не]Видливиот™jovica_c20
9Zarko Ristovskidecimalfawn421018
10dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_117