TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 63335   ( 417th )
#followers: 3348   ( 917th )
#1
од лани се неаме видено..
- https://t.co/988OacI3FA
15ReTweets50Favorites·Details
#2
како помина 2017?
- https://t.co/HljzyFZxjc
11ReTweets41Favorites·Details
#3
да не знаеш шо попрво.. https://t.co/SMmX99EquA
7ReTweets52Favorites·Details
#4
di di digitron Maqedonija shampionnnnnnn
8ReTweets44Favorites·Details
#5
имаше едни очи, сиот свет во нив.
11ReTweets34Favorites·Details
#6
#7
многу си убав..
- fala, da si docekaş
8ReTweets38Favorites·Details
#8
од топло-ладно, бурек и јогурт.
3ReTweets36Favorites·Details
#9
tasnoo, tasna prikazna... https://t.co/3abkCelLQx
7ReTweets22Favorites·Details
#10
ne me interesira koj vi gi glea profilite ok ?
6ReTweets24Favorites·Details
#11
сине си купив ајфон.. https://t.co/YU9MKlrzXQ
1ReTweets37Favorites·Details
#12
две очи - сиот свет https://t.co/OYdR2mwdf8
5ReTweets25Favorites·Details
#13
Те сакав на илјадници начини, а си замина на еден.
1ReTweets36Favorites·Details
#14
🌟
S
S U P
S U P E R
S U P E R P A
S U P E R P A N E
S U P E R
P A N E
🌲🌲🌲
4ReTweets24Favorites·Details
#15
mi trebaat 15min za da se spremam, i 1saat za da stanam da se spremam!
5ReTweets21Favorites·Details
#16
спијам со крената ролетна со надеж коа ќе станам, прво што ќе видам да е снег
5ReTweets21Favorites·Details
#17
4ReTweets23Favorites·Details
#18
како мал мислев дека освен sampon Breza не постои друг шампон, после се запознав со Palmolive.
2ReTweets28Favorites·Details
#19
porano se znaeşe, ako e online na fb doma e znaci ili kaj drugarka.. sea sve ispomeşano u pm....
4ReTweets22Favorites·Details
#20
n e m o z a m hahahahah https://t.co/HXEFD0P2uO
5ReTweets18Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1💖Џесика Недопирливата💖jovanka008192
2Лично Јаdevojchetoli61
3Кили 🏹acetalukas57
4Ненајаденact_a__fool51
5На Диме помалиотdr_safarafov38
6🎲🎰♠️♥️♦️♣️🎰🎲vmro_do_grop33
7🍩herc012332
8petty💅nzmmiprecish31
9Tрkаљофкatrkaljofka30
10supreme 😒independent_23429