TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2011-10-03 до 2011-10-09

„Паркинг наречен желба“

Телма - 09.10.2011

Министерката за внатрешни работи Гордана Јанкулоска денеска се сретна со претседателот на невладината организација „Полио плус“ Ѕвонко Шавревски, при што пред влезот на МВР беа означени две паркинг ...

МВР со паркинг за инвалиди, но нема влез

Алфа

Средба на Јанкулоска со претседателот на НВО „Полио плус“

Сител

Средба на министерката Јанкулоска со претседателот на НВО „Полио плус“

МРТ

МВР се вклучи во кампањата „Паркинг наречен желба“

МРТ

Точка Курир Press24 Sky Курир Нетпрес Македонија24 Дневник

24 поврзани вести »

Видео: Аргентина - Чиле 4:1

Спорт Денес - 09.10.2011

Аргентинците по се изгледа се враќаат на вистинскиот пат, покрај многуте суперстар играчи во својот тим тие не успеаа да направат ништо ниту на Светското првенство ниту пак на Јужноамериканското ...

Меси го постигна првиот гол за Аргентина после две ипол години

Спорт Денес

Игуаин: Невозможно е да играш лошо покрај Меси

Спорт Денес

Игуаин ги тресе мрежите без прекин

Сваштарник

Меси со прв гол за Аргентина по две и пол години

Вечер

Оn.net Екипа Спортски Кајгана Mnogoo +инфо Sky Таратур

33 поврзани вести »