TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2011-11-07 до 2011-11-13

Нафтата поскапе по политичките промени во Грција и Италија

Вест - 11.11.2011

Нафтата изутринава во текот на електронското работење на берзата во Њујорк поскапе на новиот тримесечен максимум од околу 98 долари за барел, благодарание на надежта дека промените на политичкото ...

Кризата во Италија и Грција ја качи цената на Нафтата

Телма

Нафтата поскапе над 97 долари за барел

Дневник

Нафтата поскапе над 97 долари за барел

Капитал

Нафтата поскапе по политичките промени во Грција и Италија

Сител

Канал5 МРТ Дневник МРТ Sky Inpress 24 Вести Телма

29 поврзани вести »

"Ѓаволите" го посакуваат Хави Мартинез

Спортнет - 12.11.2011

Манчестер Јунајтед се вклучи во трката со останатите премиерлигаши за фудбалерот на Атлетик Билбао, Хави Мартинез. Фернандо Љоренте е на мета на поголем број тимови од Премиер лигата, а неговиот ...

„Црвените ѓаволи“ ќе го купуваат Мартинез

Сваштарник

Сити се вклучи во трката за Мартинез

Курир

Барса се спаси од пораз, Реал сега бега три бода

Н.Македонија

Барселона освои бод во Билбао

24 Вести

Оn.net VOX Спорт Спортнет 24Фудбал Утрински Спорт Денес Кајгана

29 поврзани вести »