TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

од 2012-10-01 до 2012-10-07

Федерер и покрај смртната закана, пристигнаа во Шангај

Сител - 07.10.2012

Роже Федерер пристигна во Шангај, местото од каде што непознат блогер му се закани со убиство. Како што веќе објавивме непозната личност му се закани на Федерер дека ќе го убие кога ќе дојде во ...

Федерер доби смртна закана

Утрински

Закани по животот на Федерер!

Идивиди

Закани за ликвидација на Федерер

Либертас

Смртни закани за Федерер

24 Вести

Хитпортал Кајгана Спортски ЗаЗабава А1 On +инфо Сител МРТ

40 поврзани вести »